25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Trojský Kvartet

Vyprodáno
Nad Kazankou, Trója, Praha 7

Detaily

 • ID:
  14477
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Trója
 • Byty k nastěhování od:
  (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  4

O projektu

O projektu: Unikátní a velmi moderní řešení bydlení podle současných trendů nabízí developerský projekt Trojský kvartet v Praze 7-Troji. Nachází se v klidné, tiché ulici Nad Kazankou. Zájemcům nabízí celkem čtyři originální novostavby v podobě nadčasových městských vil. Nové domy mají celkem tři nadzemní podlaží. Nechybí zde prostorné střešní terasy určené k posezení a příjemné relaxaci. Dále k vilám přímo přiléhají soukromé zahrady, do nichž sejdete z jídelny nebo obývacího pokoje nových bytů ve vile. U obývacích pokojů navíc nechybí předsazené terasy, které jsou vždy orientované na jih. Zajímavé je řešení střešních teras, které mají vertikální propojení s parkingem umístěným přímo v suterénu nových domů. Spojení obytné části domu, respektive nových bytů ve vilách s podúrovňovým parkingem zajišťuje výtah. Spojuje všechny části domu. Developerem a prodejcem projektu Trojský kvartet je Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.

Lokalita: Troja v Praze 7 je v současnosti velice žádanou městskou čtvrtí, proto i developerský projekt Trojský kvartet má nádech exkluzivity a luxusu. V klidné ulici Nad Kazankou nabízí čtyři novostavby, které poskytují příjemné bydlení takřka uprostřed zeleně. Přitom dopravní spojení sem je velmi dobré. Pouhé dvě minuty chůze od domu narazíte na stanici autobusu číslo 112, který zajíždí k metru na Nádraží Holešovice na lince C, kam dojedete za pouhých 8 minut. Automobilisté ocení výjezd do ulice Pod lisem, odkud se rychle během několika minut dostanou na městský okruh a mohou v rámci Prahy zamířit kamkoliv. Pokud si vyjedete autem do Těšínské ulice pouhých 7 minut, pak nemůžete minout Kulturní dům Krakov, kde se konají koncerty, přednášky, divadlo, nabízí se různé volnočasové aktivity. Další možností ke kulturnímu vyžití je také nedaleké Bio Oko, kino sídlící v ulici Františka Křížka, kam se dostanete po sedmiminutové jízdě autem. Dostatek možností je v okolí i k nákupům. Tou největší je nový Obchodní dům Krakov, ke kterému dojedete autem za 7 minut. Jeho nabídka plně pokryje vaše nákupní potřeby. Nachází se zde supermarket Albert i další obchody. Doslova co by kamenem dohodil, taková vzdálenost je odsud do přírody, protože Trojský zámek a přilehlý park se nalézá pouhé 4 minuty jízdy autobusem číslo 112, pěší procházkou byste to zvládli zhruba za 15 minut. Hned vedle Trojského zámku se navíc nalézá Zoologická zahrada a také Botanická zahrada hlavního města Prahy. Sportovce potěší, že v dojezdové vzdálenosti 6 minut autem mohou narazit na Aquacentrum Šutka v Čimické ulici. 10 minut autem je mateřská škola v Krynické ulici, za 8 minut svým vozem dojedete k základní škole v Hovorčovické ulici. Pouhých 6 minut jízdy se nachází Poliklinika v Mazurské ulici, takže to nebudete mít daleko ani k lékaři.

Lokalita

Nad Kazankou, Trója, Praha 7

Co si o projektu “Trojský Kvartet” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty