28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Truhlárna

Vyprodáno
Za Strahovem, Břevnov, Praha 6

Detaily

 • ID:
  12234
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Břevnov
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  221 - 271 m2
 • Počet bytů celkem:
  4
 • Velikost jednotek:
  5+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  29.900.000 Kč - 36.900.000 Kč

O projektu

O projektu: Ze čtyř velmi příjemně řešených rodinných domů se skládá developerský projekt zvaný Truhlárna, který vzniká v katastru pražského Břevnova v městském obvodě Praha 6. Novostavby rostou v ulici Za Strahovem 51. Cílem je postavit nové domy, které v prostorných nových bytech propojí výhody městského bydlení s prostředím připomínajícím venkov. Střešní terasy poskytují výhled do všech světových stran. Dokončení výstavby se plánuje na červen roku 2017, k nastěhování 2018. Developerem a prodejcem je společnost REALISM.

Domy: Rezidenční rezort Truhlárna tvoří soubor čtyř rodinných domů v jednom bloku, jejich součástí jsou terasy, zahrady a podzemní garáže pro parkování.
V domě A se skrývá nový byt v provedení 6+kk s celkovou plochou 250,9 m2. Jeho cena činí 32,9 milionů včetně DPH. Také dům B má plošnou dispozici 6+kk, celková plocha činí 270,75 m2, stojí 36,9 milionu Kč včetně DPH. Třetí dům s označením C má dispozice 5+kk a rozkládá se na 225,85 m2 a prodává se za 29,9 milionu Kč včetně DPH. I dům D má plošné dispozice 5+kk, nabízí plochu 209,6 m2. Na rozdíl od tří předchozích domů se dokončuje včetně vnitřního vybavení. Zaplatíte za něj 31,9 milionu včetně DPH. Každý z domů má samostatný kotel a osobní výtah. Jedná se o cihlové stavby s železobetonovými stropy. Vnitřní omítky jsou sádrové, fasádní omítky silikonové. Vnější obklady tvoří kámen a mramor. Sedlová střecha se zhotovuje z pálené střešní krytiny. Osazují se eurookna.

Lokalita: Developerský projekt zvaný Truhlárna staví na Praze 6, spadá do městské čtvrti Břevnov. Novostavby jsou budovány tak, aby zapadly do zástavby rodinných domků v ulici Za Strahovem 51.
O kulturní vyžití je zde postaráno, po půlhodině pěší chůze dojdete do areálu Pražského hradu. 18 minut cesty je Strahovský klášter a minutu déle půjdete k Břevnovskému klášteru v Markétské ulici. Za 22 minut jste tramvají číslo 22 u Národního divadla, o tři minuty déle vám bude trvat cesta na Národní třídu, odkud můžete vyrazit pěšky na Václavské náměstí, kde je řada kin a divadel.
Nebude vám chybět ani příroda pro relaxaci. Čtyři minuty jízdy autem se nachází Park Landronka. Zajít pěšky si můžete i na oblíbený Petřín vzdálený 30 minut cesty.
Sportování v přírodě nabízí obora Hvězda vzdálená 9 minut jízdy autem. 4 minuty autem se v Diskařské ulici nacházejí tenisové kurty. Na Bělohorské ulici se nalézá velké Fitness centrum Contours se stejnou dojezdovou vzdáleností. Tramvají číslo 22 nebo 25 jste za čtvrt hodiny na Koupališti Na Petynce.
Mateřská a základní škola sídlí v Jílkově ulici, což je 13 minut pěšky nebo 4 minuty autem. K Městské poliklinice ve Zvoníčkově ulici dojedete autobusem číslo 191 nebo tramvajemi číslo 22 či 25 za 18minut. Břevnovskou lékárnu najdete v Bělohorské ulici 5 minut autem nebo 7 minut pěšky.
Z velkých obchodních center je nejblíže devět minut vzdálený Nový Smíchov. Supermarket Billa v ulici 8. listopadu se nachází 10 minut pěšky, za 7 minut dojedete autem do Kauflandu na Bělohorské ulici.
Dopravní spojení je zde výborné, pouhých sedm minut pěšky je to ke stanici tramvaje Drinopol. Jezdí odsud linky číslo 22 a 25. Linka číslo 22 míří z Hostivaře na Bílou Horu, číslo 25 spojuje Lehovec a Vypich. Sedm minut vám potrvá pěší cesta ke stanici autobusu Televizní věž, odkud jezdí autobusová linka číslo 191 mezi Letištěm a Obchodním centrem Šestka. Autem se dostanete za čtyři minuty ke Strahovskému tunelu.

Lokalita

Za Strahovem, Břevnov, Praha 6

Co si o projektu “Truhlárna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty