25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Tuchoměřické zahrady

Vyprodáno
V Kněžívce, Tuchoměřice, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Na severním okraji Prahy, v obci Tuchoměřice, začala realizace bytového komplexu Tuchoměřické zahrady. Developerský projekt počítá s více než stovkou atraktivních bytů. V první etapě budou vystavěny dvě čtyřpodlažní budovy. Dispozice bytů jsou 1+kk – 4+kk, podlahová výměra od 24 – 93 m2. K přízemním bytům – jak už je u novostaveb zvykem – budou patřit předzahrádky, ostatní byty mají terasy, případně balkony. K dispozici jsou i sklepy a parkovací místa.
Developerem projektu je společnost GARTAL; dokončení I. etapy je naplánováno na I. čtvrtletí roku 2021, I. etapy je naplánováno na 3. čtvrtletí 2021.

Lokalita: Tuchoměřické zahrady vzniká v ulici V Kněžívce, v obci Tuchoměřice, okres Praha – západ, v katastrálním území Kněžívka. Jedná se o rychle se rozvíjející oblast s velmi dobrou dostupností Prahy a přitom budete žít v krásné a nenarušené přírodě – lesy, louky, malebné údolí Únětického potoka. V blízkosti bydliště se nachází i zajímavé historické památky, jako jsou zřícenina hradu Okoř, anebo benediktínský klášter svatého Víta z 15. století.
V Tuchoměřicích je mateřská i základní škola, zdravotní středisko, nákupní centrum (2 minuty autem, 15 minut chůze), pošta, sportovní stadion i kino. Příměstskou MHD – autobusovou linku 312, budete mít dvě minuty chůze od domu. Tento spoj vás doveze na metro trasy A, stanice Bořislavka, a odtud už můžete vyjet pohodlně po celé Praze.

Více info: gartal.cz

Lokalita

V Kněžívce, Tuchoměřice, Praha-západ

Co si o projektu “Tuchoměřické zahrady” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty