23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Tulipa Karlín

V přípravě
Pernerova, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V Karlíně nedaleko stanice metra Křižíkova nabídne AFI Europe rezidenční projekt Tulipa Karlín. Jedná se o polyfunkční komplex, který bude obsahovat více než 100 bytových jednotek určených k pronájmu, kancelářské a komerční plochy. Vznikne rekonstrukcí stávajících budov původně z počátku 20. století a doplněním bytové novostavby ve tvaru L. Vnitroblok bude upraven na malé nádvoří a park pro rezidenty.

Projekt vzniká pod taktovkou developera ulice AFI Europe, který ho koupil pod původním názvem BLOCK B od společnosti Karlín Group již se stavebním povolením a návrhem od architektonického studia Bevk Perović arhitekti, které zakázku získalo v mezinárodní soutěži. Výstavba by měla být dokončena ve druhé polovině roku 2022.

Lokalita: Budovy určené v rámci projektu k rekonstrukci leží na nároží ulice Pernerova a Thámova, v centru Karlína na Praze 8. Karlín je dynamicky se rozvíjející oblíbená rezidenční čtvrť, která nabízí veškerou občanskou vybavenost, rekreační a sportovní lokality i výbornou dostupnost.

Centrum Prahy je dostupné do 30 minut pěšky, 5 minut automobilem nebo 2 stanice metrem z 300 m vzdálené zastávky linky metra B Křižíkova.

Více info: www.tulipa-karlin.cz

Co si o projektu “Tulipa Karlín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty