Tulipa Karlín

Aktualizováno: 4 července, 2020
Tulipa Karlín
Adresa Pernerova, Karlín, Praha 8
K nastěhování od 2022
Developer AFI Europe


O projektu:

V Karlíně nedaleko stanice metra Křižíkova nabídne AFI Europe rezidenční projekt Tulipa Karlín. Jedná se o polyfunkční komplex, který bude obsahovat více než 100 bytových jednotek určených k pronájmu, kancelářské a komerční plochy. Vznikne rekonstrukcí stávajících budov původně z počátku 20. století a doplněním bytové novostavby ve tvaru L. Vnitroblok bude upraven na malé nádvoří a park pro rezidenty.

Projekt vzniká pod taktovkou developera ulice AFI Europe, který ho koupil pod původním názvem BLOCK B od společnosti Karlín Group již se stavebním povolením a návrhem od architektonického studia Bevk Perović arhitekti, které zakázku získalo v mezinárodní soutěži. Výstavba by měla být dokončena na konci roku 2021.

Lokalita:

Budovy určené v rámci projektu k rekonstrukci leží na nároží ulice Pernerova a Thámova, v centru Karlína na Praze 8. Karlín je dynamicky se rozvíjející oblíbená rezidenční čtvrť, která nabízí veškerou občanskou vybavenost, rekreační a sportovní lokality i výbornou dostupnost.

Centrum Prahy je dostupné do 30 minut pěšky, 5 minut automobilem nebo 2 stanice metrem z 300 m vzdálené zastávky linky metra B Křižíkova.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky