25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Tulipa Karlín

V přípravě
Pernerova, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V Karlíně nedaleko stanice metra Křižíkova nabídne AFI Europe rezidenční projekt Tulipa Karlín. Jedná se o polyfunkční komplex, který bude obsahovat více než 100 bytových jednotek určených k pronájmu, kancelářské a komerční plochy. Vznikne rekonstrukcí stávajících budov původně z počátku 20. století a doplněním bytové novostavby ve tvaru L. Vnitroblok bude upraven na malé nádvoří a park pro rezidenty.

Projekt vzniká pod taktovkou developera ulice AFI Europe, který ho koupil pod původním názvem BLOCK B od společnosti Karlín Group již se stavebním povolením a návrhem od architektonického studia Bevk Perović arhitekti, které zakázku získalo v mezinárodní soutěži. Výstavba by měla být dokončena ve druhé polovině roku 2022.

Lokalita: Budovy určené v rámci projektu k rekonstrukci leží na nároží ulice Pernerova a Thámova, v centru Karlína na Praze 8. Karlín je dynamicky se rozvíjející oblíbená rezidenční čtvrť, která nabízí veškerou občanskou vybavenost, rekreační a sportovní lokality i výbornou dostupnost.

Centrum Prahy je dostupné do 30 minut pěšky, 5 minut automobilem nebo 2 stanice metrem z 300 m vzdálené zastávky linky metra B Křižíkova.

Více info: www.tulipa-karlin.cz

Co si o projektu “Tulipa Karlín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty