Developerský projekt VILLA DOMY Třebešín

V prodeji
K Červenému dvoru, Strašnice / Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  7676
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Strašnice / Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  konec 2021
 • Plocha bytů (od - do):
  100 - 135 m2
 • Počet bytů celkem:
  25
 • Velikost jednotek:
  3+kk a 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  1.679.674 Kč - 6.829.356 Kč
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

Villa Domy Třebešín: Na začátku července 2019 společnost AFI EUROPE Czech Republic uvádí na trh nové komorní bydlení VILLA DOMY. Projekt představuje pouze 5 nových a samostatných villa domů. Každý z pěti domů nabídne celkem 5 bytů ve třech podlažích. Atraktivní bydlení v jedinečném prostředí čítá celkem pouze 25 nových bytů.

Tulipa Třebešín IV: Do prodeje přichází čtvrtá a zároveň poslední etapa developerského projektu (bytový dům „A“ - třináctipodlažní novostavba) nabídne 155 nových bytů (1kk - 4kk). Dokončení výstavby je naplánováno na přelomu let 2020/2021.

Tulipa Třebešín III: Třetí etapa nabídne 133 nových bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk a v prvním podzemním podlaží směrem do ulice Zvěřinova i tři obchodní jednotky o ploše 40 až 120 m2. Bytové jednotky v přízemí nabídnou zájemcům oblíbené předzahrádky. Dokončení výstavby12/2019.

Tulipa Třebešín II: Developerský projekt Tulipa Třebešín je velmi úspěšný, a proto v Praze 3- Žižkově, respektive na rozhraní Žižkova a Malešic, vzniká druhá etapa v ulici K Červenému dvoru. Ve dvou novostavbách najdou zájemci 250 nových bytů o plošných dispozicích od 1+kk až po 4+kk, a to s balkonem, předzahrádkou nebo terasou. Největší počet bytů připadá na 2+kk a 3+kk. Nové byty se vyznačují rozlohou od 38 m2 do 216 m2. Návaznost developerského projektu Tulipa Třebešín na již vybudovanou vilovou čtvrť zajišťuje, že obytný komplex dobře zapadne do stávající zástavby. Rodí se zde dva devítipodlažní nové domy využívající konzoly s terasami, které zabraňují přehřívání. Každý ze dvou nových domů ukrývá 125 bytů. Novostavby tvoří polozavřené bloky nových domů s terasami svažujícími se k jihu. V prodeji je rezidenční soubor od září roku 2016, dokončení stavby se plánuje na srpen roku 2018. Developerem Tulipy Třebešín nacházející se v ulici K Červenému dvoru v Praze 3-Žižkově, respektive na rozhraní Malešic a Žižkova je společnost AFI Europe, prodejcem realitní kancelář Lexxus.

Tulipa Třebešín I: Společnost AFI Europe se zasadila o vytvoření nového bydlení v ulici K červenému dvoru na Praze 3 ve Strašnicích pod názvem Tulipa Třebešín. Tento atraktivní rezidenční projekt vstoupil na trh na konci září roku 2014. Developerský projekt nabízí celkem dva výškově rozdílné bytové domy. Jeden disponuje 11 patry a druhý 9. Dohromady se zde nachází celkem 180 moderně navržených bytů, které jsou odrazem zvýšené poptávky po kvalitním bydlení v hlavním městě, které je navíc situováno do poklidné části se všemi sounáležitostmi na dosah ruky. Novostavby budou dokončeny na začátku roku 2017 a předesílají energetický štítek B. Všechny moderně laděné byty disponují svou vlastní terasou nebo balkonem. Oficiální prodej bytů byl zahájen 17. října roku 2014 realitní kanceláří LEXXUS a doposud je ještě několik volných bytových jednotek v různé dispozici.

Bytové domy v těsném sousedství parků Malešického a Třebešín disponují bytovými jednotkami od 1+kk až po rozměrově lukrativní 4+kk. Nové bydlení v Tulipě ve vyšším podlaží nabízí mimořádný výhled na město. Také zde ke každému bytu existuje možnost výběru sklepů a parkovacího stání. Konstrukce budovy je vytvořena z železobetonu a pro snížení nákladů za energie je použita tepelná izolaci z minerální vlny. Navíc byty mají moderně obložené sanitární prostory se sádrokartonovým podhledem. Novostavby s byty o velikosti 3+kk a větší jsou standardně vybaveny sprchovým koutem a vanou. Byty v přízemí mají dokonce své předzahrádky a každý byt má svůj balkón nebo terasu, které jsou zabezpečeny zábradlím s oceli, mrazuvzdornou dlažbou a bezpečnostními skly.

Lokalita: Tulipa Třebešín zasazená do poklidné části Praha 3 ve Strašnicích v ulici K červenému dvoru nabízí optimální podmínky pro rodinný život. Nové domy se nachází v bezprostřední blízkosti Olšanské polikliniky, která nabízí široké spektrum lékařských specializací. Nechybí ani obrovské nákupní centrum Atrium Flora nebo malebný Třebešínský park, kde se můžete oddat relaxaci, sportovnímu vyžití nebo k procházce. Lokalita má pestrou nabídku všech potřebných služeb od České pošty až po školy, školky, restaurace a mnoho sportovních center. Jen 10 minut chůze vzdálený rezidenční projekt od Václavského náměstí láká potencionální zájemce k realizaci svého domova. Developerský projekt nezapomíná ani na nejmenší a jejich rodiče. Třebešínský park, který obepíná bytový komplex se stává dokonalým útočištěm pro trávení volných chvil. V útrobách parku naleznete bezpečné a moderní dětské hřiště. Navíc je zde i skvělá komunikace s centrem a dalšími částmi Prahy a to díky blízké stanici metra Želivského, kam se dostanete obvyklou chůzí do 15 minut.

 

4.9.2017 - Byty Třebešín - rezervace bytů III. etapy

Od září letošního roku máte příležitost k rezervaci nového bytu, který je součástí projektu Tulipa Třebešín, jež vstoupil do III. etapy. Na stránkách společnosti AFI Europe máte možnost získat cenovou nabídku po registraci a to dříve, než bude prodej zahájen oficiálně.

Vybírat můžete ze 133 nových bytů, které nabízí dispozice 1+KK až 4+KK v bytovém domě B. Zarezervujte si byt přesně podle svých představ. Je dobré zmínit, že všechny byty z 1. etapy byly již prodány a s jejich dokončením vznikla i mateřská školka.

 

4.9.2017 - Tulipa City II. etapa - prodej zahájen

Společnost AFI Europe zahájila v září letošního roku prodej 216 nových bytů, z projektu Tulipa City - II. etapa. Byty o dispozicích 1+KK až 4+KK jsou situovány na Kolbenově ulici v Praze 9. K zahájení výstavby druhé etapy dojde během podzimu 2017 a dokončení se plánuje na léto 2019, kdy se budou moci šťastní majitelé nového bytu nastěhovat do svého obydlí.

 

21.7.2017 - Tulipa Třebešín - dokončení hrubé stavby II. etapy a kolaudace školky

Červenec 2017 se nesl v duchu Tulipy Třebešín a dokončení hrubé stavby II. etapy, zahrnující bytové domy C a D. Ihned po dosažení nejvyššího bodu stavby a demontáži všech jeřábů, se začalo se zateplením všech fasád a odstartovala příprava na realizaci hrubých podlah v interiéru obou domů.

Součástí celého projektu je i nová mateřská školka, skládající se ze 3 modulů, přičemž každý z nich pojme 20 dětí. Školka je již dokončena a dokonce proběhla i její kolaudace, navíc má k dispozici i prostornou zahradu.

 

21.4.2017 - Tulipa Třebešín I. etapa - 100 % bytů prodáno, první majitelé se stěhují

V období mezi podzimem roku 2014 a březnem 2017 probíhal prodej nových bytů z projektu Tulipa Třebešín I. etapa. Všech 100 % bytů, jejichž celkový počet činil 183 jednotek, bylo úspěšně vyprodáno. Jakmile došlo po vydání kolaudačního souhlasu a proběhly technické inspekce, byly uhrazeny doplatky z kupní ceny a velké stěhování mohlo začít. Prvním majitelům byly rozdány klíče od jejich vysněného nového bytu 21. dubna 2017, takže jim již nic nebrání v tom nastěhovat se.

 

28.2.2016 - Developerský projekt Tulipa Třebešín úspěšně míří do druhé fáze výstavby

V obvodě Prahy 3 v městské části Praha-Strašnice se nyní rodí další část rozsáhlého rezidenčního komplexu Tulipa Třebešín, jehož developerem a prodejcem je AFI Europe. V současnosti už je z první etapy výstavby bytového areálu prodáno více než 60 % bytů.

 

Během druhé etapy, jejíž dokončení se plánuje rok 2018, má ve dvou devítipodlažních domech vzniknout 250 bytů s dispozicemi od 1+kk do 4+kk. Plánovaná rozloha bytů činí od 38 do 216 m2. Každý z domů bude přitom zahrnovat celkem 125 bytových jednotek. Nejvíce bytů bude mít velmi oblíbené plošné dispozice 2+kk a 3+kk.

 

I v případě druhé fáze výstavby Tulipy Třebešín vsadila společnost AFI Europe na spolupráci s architektonickým studiem STRAET ARCHITECTS a inženýrkou architektkou Dianou Hockovou. Realizovaný projekt představuje polouzavřené bloky domů s terasami, které se postupně svažují k jihu. Okolí obytných domů obyvatelům zpříjemní terasy plně vzrostlé zeleně. Terén kolem obytných bloků bude uměle zvlněný, aby vypadal maximálně přirozeně.

 

Podle slov Eleny Pisotchi, obchodní a marketingové manažerky společnosti AFI Europe, je koncepce domů postavená především na konzolách s terasami, jejichž hlavním úkolem je především chránit fasády domů. Tento systém proto dokáže zabránit přehřívání bytů. Obyvatelům se tak bude v bytech celoročně dobře žít, aniž trpěli v létě příliš velkým horkem.

 

Ovšem developerovi AFI Europe nejde jenom o komplex nových rezidenčních bytů. Snaží se maximálně podpořit i občanskou vybavenost v místě realizace stavby. Chystá se zde proto budovat kromě jiného i nový supermarket a také mateřskou školku. Obojí by mělo sloužit obyvatelům Tulipy Třebešín, ale nejenom jim. Prodejnu i mateřinku budou samozřejmě moci využívat i lidé z širokého okolí Třebešína.

 

14.2.2016 - Mateřská škola v projektu Tulipa Třebešín

Nová mateřská škola bude významným benefitem projektu. S plánovanou kapacitou pro 60 dětí bude dokončena na jaře příštího roku 2017 a následně předána Městské části Prahy 3. Ve stejném termínu se do první etapy projektu Tulipa Třebešín začnou stěhovat obyvatelé nových bytů.
Mateřská škola je navržena jako modulární dřevostavba složená ze tří modulů, kdy každý modul bude sloužit pro 20 dětí jako herny, šatny a umývárny. Čtvrtý, servisní modul, je určen jako zázemí pro personál a pro přípravu jídla. Budově dominuje dřevo, ze kterého budou i pergoly nad vstupy do zahrady, která bude ke školce patřit.
Pro rodiny s dětmi nabízí Tulipa Třebešín širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů. Každý z bytů má vlastní balkon nebo terasu, byty v přízemí mají navíc vlastní předzahrádky. Projekt je situovaný v klidné lokalitě v blízkosti velkých parků a přitom s výbornou dostupností do centra města. Stanice metra A Želivského je vzdálená jen několik minut.

 

19.12.2014 - Moderní prodejní centrum v rezidenci Tulipa Třebešín

Ve spolupráci s interiérovou designerkou Magdalenou Hopkins, ze společnosti MH Interiors, která s developerem spolupracovala na projektech Tulipa Modřanská Rokle a Tulipa Rokytka, vznikl další exkluzivní projekt Tulipa Třebešín. Tento projekt nabízí svým klientům prodejní centrum s unikátním 3D animačním modelem, který umožní nahlédnout do realizace a finální podoby interiéru.

 

Toto prodejní centrum nabízí klientům služby designérky, stejně jako u již dokončených projektu v Modřanech a Vysočanech. Jedná se o velmi oblíbenou službu, která umožňuje klientům pohled do možné finální podoby jejich nového bydlení. Ať už se jedná o design samotný, nebo třeba o maximální pohodlí a funkčnost, které jsou zásadou příjemného bydlení. Veškeré náležitosti jsou řešeny na míru požadavků a zároveň cílí na funkčnost a pohodlí rodinného zázemí.

 

Jedná se o dopravně velmi dobře dostupný projekt, který se nachází v okolí Malešického parku a parčíků Třebešín, které nabízí možnosti klidných a oddychových procházek. Samozřejmostí zůstává velmi dobrá občanská vybavenost, včetně gymnázia, anglické školy a ZŠ. Další výhodou je restaurace a relaxační centrum. Ve dvou bytových domech bude zřízeno 180 moderních bytů, několika typů a velikostí (od 1+kk až po 4+kk). Součástí každého z bytů je terasa, nebo balkon a byty v přízemí mají i svou zahrádku. K bytům je možno zvolit výběr parkovacího stání nebo sklepu.

 

Prodejní centrum Tulipa Třebešín se nachází přímo u autobusové zastávky MHD Třebešín, na adrese K Červenému dvoru 24 na Praze 3. Zákazník jej může navštívit ve všední dny (Po - Pa) od 9.00 do 19.00 hodin a v sobotu od 9.00 - 14.00.

 

Přemýšlíte i vy o novém moderním bydlení? Pokud ano, tak neváhejte a nenechte si tuto příležitost upláchnout.

 

Lokalita

K Červenému dvoru, Strašnice / Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “VILLA DOMY Třebešín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty