U Ducha Hor

Aktualizováno: 10 července, 2020
U Ducha Hor
Adresa Harrachov, Semily, Liberecký kraj
K nastěhování od 2Q/2022
Počet jednotek 18
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Harrachov u Ducha hor s.r.o.


O projektu:

V oblíbeném rekreačním středisku Harrachov vzniká na místě bývalého penzionu horská rezidence s názvem U Ducha Hor. Jedná se o nízkoenergetický třípodlažní bytový dům, který nabídne 18 bytových jednotek s dispozicemi 1kk – 4kk, z nichž část je řešena jako mezonety.

Každé jednotce náleží terasa nebo balkon výhledem do okolní krajiny, je také možno dokoupit parkovací stání s nabíjecí stanicí na elektromobily a sklep. Byty jsou umístěny do druhého a třetího podlaží, v přízemí se budou nacházet služby a restaurace.

Dokončení výstavby je plánováno na druhý kvartál roku 2022.

Lokalita:

Město Harrachov leží v Libereckém kraji, na okraji Krkonošského národního parku, který poskytuje mnoho příležitostí ke sportu i rekreaci. Nabízí se pěší i cykloturistika po trasách probíhajících krkonošskou přírodou a pro lyžaře v zimě samozřejmě mnoho běžkařských tras a sjezdovek, nejbližší lanovka na Čertovu horu začíná jen 200 m od domu. Dobře dostupné jsou i vzdálenější lokality jako například Jizerské hory nebo polská strana Krkonoš s lázeňskými městy, termálními koupališti a aquaparky.

Praha je vzdálena necelé 2 hodiny automobilem, nedaleko domu se nachází také autobusová zastávka. Bytový dům je umístěn v centru obce Harrachov, kde je k dispozici i potřebná občanská vybavenost včetně obchodů, lékárny, restaurací nebo půjčoven sportovního vybavení.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky