02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt U gymplu

Vyprodáno
Na Pokraji, Střížkov, Prosek, Praha 9

Detaily

 • ID:
  6472
 • Stav:
 • Developer:
  DEVELOP invest, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov, Prosek
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 131,3 m2
 • Počet bytů celkem:
  80
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  12.990.000 Kč - 22.752.000 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt U Gymplu se nachází na pomezí dvou městských částí Prahy 9, Střížkova a Proseka. Jak již z názvu vyplývá, novostavby sousedí s gymnáziem, dále parkem a dalšími bytovými objekty. Bytový komplex skládající se ze čtyř novostaveb přirozeně navazuje na stávající zástavbu rezidenční lokality. Zajímavostí rezidenčního resortu U Gymplu je mimo jiné spojení všech čtyř bytových domů společnou podzemní částí, díky které novostavby tvoří jeden celek. Obytný komplex zahrnuje bytové i nebytové prostory, které jsou situované v přízemí jednotlivých objektů. Nebytové komerční prostory, např. fitness, kavárna, kosmetický salón a další, budou sloužit budoucím majitelům a rezidentům. Autorem projektu je developerská společnost DEVELOP invest.

Byty: Nové bytové domy U Gymplu nabízí celkem 80 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk. Nové byty, které jsou původně koncipovány jako 1+kk, jsou připraveny k možné úpravě na dispozice 2+kk. Užitná plocha nových bytů činí 32,7 m2 až 131,3 m2. K některým bytům náleží také balkon, prostorná terasa (19,3 m2 až 180,5 m2) či předzahrádka (35,3 m2 až 90,3 m2). K bytovým jednotkám si můžete dokoupit parkovací garážové stání a sklepní kóje umístěné v suterénu.

Lokalita: Novostavby U Gymplu jsou situovány v Praze 9, na pomezí Střížkova a Proseka. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. Stanice metra trasy C – Střížkov či Prosek se nacházejí v docházkové vzdálenosti. Využívat můžete i další možnosti městské hromadné dopravy, v blízkosti novostaveb dále najdete zastávku autobusu. V lokalitě najdete veškerou občanskou vybavenost, např. mateřské, základní i střední školy, obchody a supermarkety (Billa, Kaufland, Penny) a zdravotnická zařízení (Poliklinika Prosek či Fakultní nemocnice Na Bulovce). Širokou škálu zboží a služeb naleznete v Nákupním centru Prosek, např. lékárnu, drogerii, kadeřnictví, restaurace a mnohé další. Za odpočinkem či sportem můžete vyrazit do přilehlého parku Václavka, které poskytuje vyžití i pro vaše děti, a to v podobě moderního dětského hřiště či pingpongových stolů a hřiště na pétanque. V těsné blízkosti se nachází také Park Přátelství. Za přírodou se můžete vydat do nedalekých Proseckých skal či na vinici Máchalka, jejíž dominantou je celoročně provozovaná bobová dráha.

Lokalita

Na Pokraji, Střížkov, Prosek, Praha 9

Co si o projektu “U gymplu” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty