24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt U Hájenky

Vyprodáno
Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V atraktivní lokalitě Jihočeského kraje u Vodní nádrže Lipno se nachází zajímavý rezidenční projekt. V sousedství místní obory zde vzniká 15 dvojdomů, které nabídnou 30 apartmánů s dispozicemi 4+kk a třemi ložnicemi. Každé jednotce náleží dvě parkovací místa, sklad na kola a lyže, zahrada a terasa s výhledem do okolní přírody.

Domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, v tradičním designu šumavských chalup se sedlovou střechou, pod kterou se nachází využitelné podkroví, ale s využitím moderních technologií a materiálů. Návrh dosahuje pasivního standardu, využívá obnovitelné zdroje energie a rekuperaci tepla, což zajišťuje nízké provozní náklady a šetrnost k životnímu prostředí.

Developerem je společnost Greenpoint Lipno, která na projektu spolupracovala s architektonickým studiem PlanPoint. Výstavba by měla být dokončena do konce července 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn na slunné louce uprostřed přírody na okraji obce Lipno nad Vltavou v Jihočeském kraji, u obory s jeleny a bývalé hájovny na okraji lesa.

Lokalita je dostupná do 3 autem z Prahy, 1,5 km od projektu je vzdálena železniční zastávka Lipno nad Vltavou. V rámci obce lze najít potřebnou občanskou vybavenost a nadstandardní služby včetně golfového hřiště, tenisových kurtů, wellness či plaveckého bazénu.

Jedná se o lokalitu mezi lipenskou přehradou a nově vznikající sjezdovkou. Díky tomu lokalita nabízí sportovní a rekreační příležitosti během celého roku. V létě lze přímo v místě využít pěší a cyklistické stezky, přehradu a Vltavu k vodním sportům. V zimě se nabízí lyžování na sjezdovkách na české, ale i rakouské straně, běžkařské trasy nebo lední bruslení na zamrzlém Lipně.

Co si o projektu “U Hájenky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty