03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

29.09.2022

Kutnohorské Zahrady: v prodeji jsou rodinné domy ve Středočeském kraji

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt U Hostivařské přehrady

V prodeji
Výstavní, Háje, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Háje
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  287
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

V těsné blízkosti Hostivařské přehrady v pražských Hájích vzniká moderní rezidenční projekt, který nabídne bydlení v přírodě s rychlou dostupností do centra metropole.

V bytovém komplexu U Hostivařské přehrady bude k dispozici osm nových domů s celkem 287 byty typologie 1+kk až 4+kk. Součástí všech bytů jsou balkony nebo velkorysé terasy a většina bytů i parkovací stání a sklep. Vybrané byty mají nainstalovanou rekuperaci tepla s dochlazováním, klimatizaci a předokenní žaluzie.

V rámci projektu se počítá s výstavbou dětského hřiště, mateřské školy a restaurace. Prostory areálu doplní parkové plochy. V přízemí domů se nachází komerční prostory, ve kterých budou k dispozici obchody, restaurace a další služby.

Projekt realizuje developerská společnost Central Group.

Lokalita

Rezidenční projekt je situován v ulici Výstavní v městské části Háje v Praze 4. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích zařízení a dalších služeb. Do nákupního centra Westfield Chodov lze dojet autem za pouhých 6 minut.

V blízkosti projektu vedou cyklostezky, které propojují několik pražských lokalit. Příležitost ke sportu nabízí několik fitness center, squashová hala či fotbalový a ragbyový klub. K relaxaci a aktivnímu odpočinku lze využít blízký lesopark a Hostivařskou přehradu. Další atraktivní lokalitou je přírodní památka Milíčovský les s rybníky.

Rychlé pojení s centrem Prahy zajišťuje metro (trasa C – Háje) a autobusy MHD. Na dálnici D1 lze dojet autem za několik minut.

Lokalita

Výstavní, Háje, Praha 4

Co si o projektu “U Hostivařské přehrady” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty