30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt U Nikolajky 10

Vyprodáno
U Nikolajky, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  1970
 • Stav:
 • Developer:
  Realitní kancelář Chládková & Klimo
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  35 - 69 m2
 • Počet bytů celkem:
  23
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt „U Nikolajky 10“ spočívá v rozprodeji zrekonstruovaných bytových jednotek v činžovním domě z první republiky. Naší snahou je v maximální možné míře zachovat neopakovatelnou atmosféru funkcionalistické stavby a stavební prvky i materiály z doby původní realizace. Z této snahy pak vycházejí kvalitativní standarty v jednotlivých bytových jednotkách, i ve společných částech domu. Jedná se o původní, kvalitně renovované prvky, které jsou citlivě doplněny tak, aby jednotky splňovaly požadavky na moderní bydlení. Nové zařizovací předměty jsou od předních světových výrobců. Dům je vybaven jak garážovými, tak vyhrazenými venkovními stáními pro automobily. V rámci rekonstrukčních prací na domě již došlo, či právě dochází k: - položení nové střešní krytiny - instalaci výtahu - revitalizaci fasády - nová centrální kotelna - úpravě společných prostor v domě i dvoru Rekonstrukční práce v domě skončí k 31.12.2013.

Lokalita:
Rezidence „U Nikolajky 10“ se nalézá v lokalitě, jež spojuje bydlení v centrální části pražského Smíchova s životem v blízkosti zeleně. Dům leží jen 600 metrů od centra „Nový Smíchov“ a stanice metra „B - Anděl“, přitom však v sousedství veřejných zahrad „Nikolajka“, „Santoška“ a parku „Na Skalce“. Samozřejmostí je plné občanské vybavení zahrnující obchody, lékařská zařízení, úřady, či školky a školy. Možnosti sportovního využití zahrnují širokou škálu letních sportů v centru Mrázovka, zimní stadion přímo v ulici „U Nikolajky“ či mnoho dalších aktivit v okolí.

Lokalita

U Nikolajky, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “U Nikolajky 10” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty