28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt U Pernikářky 7

Vyprodáno
U Pernikářky, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  12031
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  05/2019 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  88 - 199 m2
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: Developerský projekt U Pernikářky 7 vyroste ve stejnojmenné ulici na Smíchově-Praha 5. Architektonicky výrazná novostavba bude citlivě zasazena do vilové čtvrti Hřebenka a nabídne klidné, komfortní bydlení uprostřed zeleně. Samotný pozemek, svažující se jižním směrem, je umístěný mezi stávajícím parkem se vzrostlými stromy a sousední činžovní dvojvilou. Fasády hlavní hmoty domu jsou navrženy z elegantní světlé broušené omítky s mírně zapuštěnými pásy tmavého obkladu a francouzských oken. Dům bude samozřejmě vybaven také výtahem a rezidentům bude ve společných prostorách k dispozici sauna. V podzemním podlaží domu se bude nacházet hromadná garáž přístupná z úrovně ulice autovýtahem. Uliční oplocení je navrženo ze svislých ocelových profilů na podezdívce z pohledového betonu. K dispozici zde bude celkem 10 nových bytů včetně dvou exkluzivních mezonetových. Termín dokončení bude teprve stanoven. Developerem je společnost JRD.

Byty: Rezidence U Pernikářky 7 nabídne elegantní nízkoenergetické byty o dispozicích 3+kk až 5+kk s podlahovou plochou od 88 do 199 m². Byty budou v objektu rozděleny vždy po dvou na podlaží. Součástí projektu budou i dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami, situované ve dvou nejvyšších patrech, a dva byty s privátními zahradami. V ceně každého bytu jsou zahrnutá dvě garážová stání v podzemí domu, úložný sklepní prostor a vysoký standard vybavení včetně třívrstvých dřevěných podlah, oken s izolačními trojskly a venkovními hliníkovými roletami na dálkové ovládání. Byty jsou provozně odděleny na „společenskou“ (vstupní hala, zázemí, kuchyň a obytný prostor) a „soukromou“ část (ložnice, šatny, koupelny, pracovna). Nízké provozní náklady pomůže udržet automaticky řízené větrání s rekuperací tepla či vytápění pomocí pasivních konvektorů. Zařízení koupelen pochází od předních světových výrobců (např. Villeroy & Boch, Keramag, Duravit, Laufen, Grohe).

Lokalita: Developerský projekt U Pernikářky 7 nacházející se ve stejnojmenné ulici bude citlivě zasazen do krásné exkluzivní lokality nazývané Hřebenka v katastrálním území Smíchov městské části Praha 5. Tato oblast dýchá atmosférou prvorepublikových vil a díky svému umístění v neprůjezdné ulici lemované alejí vzrostlých stromů a v blízkosti parku, nabídne klidné bydlení, vysokou míru soukromí a bohaté možnosti aktivního odpočinku. Nedaleko viladomu se bude nacházet také oblíbený park Ladronka, zahrada Kinských a Petřín. Zároveň však bude k dispozici skvělá dopravní dostupnost. Zhruba 5 minut od domu se nachází autobusová zastávka Nad Klamovkou a do 10 minut se pohodlně dostanete na tramvajovou zastávku Klamovka. Odtud je to jen dvě stanice na stanici metra B Anděl, kde se krom významného přestupního uzlu MHD nachází také pětihvězdičková obchodní, zábavní a business zóna Nový Smíchov. Pro cestu do centra automobilem můžete použít buď ulici Plzeňská, případně zvolit trasu přes Strahov. V běžné docházkové vzdálenosti od rezidence pak najdete plnou občanskou vybavenost včetně mateřských a základních škol, lékařských ordinací, lékáren, řady obchodů i restaurací.

Více info: www.upernikarky.cz

Lokalita

U Pernikářky, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “U Pernikářky 7” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty