28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt U Práčské sýpky

Vyprodáno
Práčská, Záběhlice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Na Praze 10 se připravuje projekt čtyřpodlažního bytového domu s názvem U Práčské sýpky. Bude obsahovat celkem 43 bytů s dispozicemi od 1kk po 3kk. Byty mají lodžie a velkoformátová okna, která interiér otvírají do okolí a poskytují výhledy na okolní zeleň a historické budovy centra osady Práče. Okna jsou protihluková a jsou stíněna venkovními žaluziemi. V jednotkách je také možno instalovat klimatizaci.

Parkování je řešeno formou hromadných garáží, jejichž fasáda v přízemí bude pokryta zelení.

Dokončení výstavby a předání bytů je plánováno na podzim roku 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Práčská v bývalé osadě Práče, který je nyní součást Záběhlic na Praze 10, v sousedství barokní sýpky, budovy bývalého mlýna, pivovaru a Práčského zámečku.

Směrem na jih a západ se nedaleko nachází zelené údolí řeky Botiče, kterým prochází cyklostezka. V docházkové vzdálenosti se nachází historický Toulcův dvůr a historická zástavba staré Hostivaře, lesopark Hostivařské přehrady a o něco dále Průhonický park se zámkem.

Centrum Prahy je dobře dostupné díky autobusovým linkám s napojením na stanici linky metra A Skalka, Kačerov a Opatov na lince C. V lokalitě jsou také dostupné tramvajové linky a nájezdy na okruh Jižní spojky a dálnici D1.

Lokalita

Práčská, Záběhlice, Praha 10

Co si o projektu “U Práčské sýpky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty