20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt U Rajské zahrady 18

Vyprodáno
U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  17466
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  31
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena kopiemi, osazeny jsou protipožární repliky secesních dveří, podlahy tvoří masivní dubové parkety, zachovány jsou i nástěnné štuky. Vzniklo zde 31 nových bytů s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk, dále je zde ateliér a kancelářské prostory. V budově nechybí nový výtah. K většině bytů náleží také sklepní kóje, která součástí ceny bytu. Budova má energetický štítek skupiny D, projekt je již hotov a připraven k nastěhování. Prodej zabezpečuje realitní kancelář Svoboda & Williams.

Lokalita: Kvalitu lokality developerského projektu U Rajské zahrady 18, který vznikl na Praze 3-Žižkově v ulici U Rajské zahrady, potvrzuje skutečnost, že byl veřejností zvolen jako Nejlepší realitní projekt roku 2017 v Praze 3. Jeho hlavní výhodou je výborná občanská vybavenost a dostupnost do centra města. K exkluzivitě této adresy přispívá i výhled z bytů na Pražský hrad a také na vrch Vítkov a zároveň i dostatek zeleně v okolí a množství restaurací a dalších podniků v těsné blízkosti.

Sport, Relax, příroda: Prakticky hned za domem, jenom 40 m najdete hřiště na míčové hry. Přes ulici je 104 m hřiště na pétanque a jenom o kousek dál 194 m venkovní posilovna. Zde se nachází park Rajská zahrada, na který plynule navazují 228 m vzdálené Riegrovy sady. V tomto parku je ve vzdálenosti 730 m Sokol Vinohrady, kde můžete využít plavecký bazén, jsou zde tělocvičny, oddíly fotbalu, jógy a dalších sportů. Další venkovní posilovna je vybudována i ve vzdálenosti 536 m v Riegrových sadech.

Nákupy a služby: Nejbližší prodejnou potravin je 394 m vzdálená Žabka. Po 1,2 km jízdy se dostanete do supermarketu Tesco Express, 1,7 km k Bille na Koněvově ulici.

Vzdělávání: Pouhých 284 m od domu najdete MŠ a ZŠ J. Seiferta.

Kultura: Milovníci knih mohou využít služby 1,5 km vzdálené pobočky Městské knihovny. Divadelní nadšence potěší, že jenom 674 m odsud hraje Žižkovské divadlo Járy Cimrmana a ve vzdálenosti jenom 258 m promítá na Náměstí Winstona Churchilla Filmový klub VŠE.

Zdravotnictví: Poliklinika Agel s rozsáhlou sítí praktických lékařů a ambulancí poskytuje své služby ve vzdálenosti 1 km.

Doprava: Pouhých 314 se nalézá stanice tramvaje Husinecká. 1,2 km je to ke stanici metra Jiřího z Poděbrad. Po 787 m jízdy autem se dostanete na Vinohradskou ulici, odkud za 5 minut dojedete do centra města na Václavské náměstí a samozřejmě také na magistrálu.

Lokalita

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “U Rajské zahrady 18” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty