U Studánky

Aktualizováno: 10 září, 2011
U Studánky
Adresa U studánky 139/22, Bubeneč, Praha 6
K nastěhování od 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 20
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 52 - 122 m2
Developer FRED'S, s.r.o.


O projektu:

V Praze 7-Bubeneč, ulice U studánky 139/22, byla nedávno dokončena rozsáhlá rekonstrukce bytového komplexu dvou činžovních domů. V rámci developerského projektu došlo k rekonstrukci všech částí obou rezidencí. Historické domy č.p.20 a č.p.22 pocházejí z 20.let 20.století a při jejich rekonstrukci bylo dbáno na zachování jejich historického ducha. Zrekonstruována byla uliční fasáda, která byla zachována v původním stylu. Fasáda směřující do vnitrobloku budov byla naopak zateplena a navíc obložena dřevěným obkladem. V rámci rekonstrukce byla vyměněna všechna okna, místo původních oken byla nainstalována masivní dřevěná, tepelně izolační eurookna, která jsou přesnou kopií původních oken. Stejně tak byly vyměněny i původní dveře za nové dveře splňující veškeré bezpečnostní požadavky. V domě je k dispozici nejmodernější hydraulický výtah sloužící rezidentům. Rezidentům je k dispozici i zelený dvůr umístěný ve vnitrobloku. V suterénu budov jsou situovány kryté podzemní garáže. Bytový komplex činžovních domů U Studánky byl dokončen ve 2. čtvrtletí roku 2014. Autorem komplexní rekonstrukce je developerská společnost FREDS s.r.o.

Byty:

V nabídce projektu U Studánky je 20 nových bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk rozmístěných do 6 nadzemních podlaží. V podzemním podlaží je situována stomatologie o užitné ploše 166 m2 a kancelář o užitné ploše 52 m2. Užitná plocha bytových jednotek činí 52 m2 až 122 m2. Byty o dispozicích 4+kk a 5+kk mohou být dokončeny ve dvou provedeních, buď ve finální verzi, nebo jako SHELL AND CORE (možnost dokončení dle přání klienta). K jednotlivým bytům patří garážové stání v suterénu budov. Součástí bytů jsou terasy, lodžie nebo balkony s izolačním trojsklem. Ceny bytů činí 3 406 000 Kč až 8 225 000 Kč včetně DPH. V ceně je zahrnuto i garážové stání.

Lokalita:

Bytový komplex se nachadzí v Bubenči, v Praze 7 leží v těsné blízkosti nejstaršího pražského parku Stromovka. Stromovka poskytuje zázemí pro relaxaci, odpočinek i sportování (běhání, in-line bruslení, atd.). Nedaleko se nachází Výstaviště, Maroldovo panorama s památnou bitvou u Lipan či Planetárium. Navštívit můžete zoologickou či botanickou zahradu. Do pěti minut dojdete k dalšímu parku, a to k Letenským sadům. Stanice metra Vltavská je vzdálená 10 minut cesty. Do centra se dostanete díky přímému autobusovému spojení. V okolí najdete také veškerou občanskou vybavenost, například mateřské i základní školy, obchody, zdravotnická zařízení, restaurace, kavárny a mnoho dalších služeb. Do budoucna je plánována výstavba obchodního domu na Veletržní ulici.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (97 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky