25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt U Turského rybníka

Vyprodáno
Tursko, Praha-západ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ARBFAA CAPITAL
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Praha-západ
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2021
 • Velikost jednotek:
  Domy 5kk, byty 1kk-3kk

O projektu

V obci Tursko, pouhých 15 minut jízdy autem od centra Prahy, se na břehu Turského rybníka dokončuje stejnojmenný rezidenční projekt. Realizaci řadových a bytových domů zajišťuje developerská společnost Euro Ventures.

V rámci projektu U Turského rybníka se dokončuje výstavba 16 řadových rodinných domů a bytového domu s kapacitou 30 bytových jednotek.

Dispozice jednotek v bytovém domě je 1+kk až 3+kk. Součástí bytů v přízemí je terasa s předzahrádkou. Některé byty mají až dvě předzahrádky, které umožní pohled do zeleně z obývacího pokoje a z ložnice.

Byty ve vyšších podlažích mají k dispozici terasy nebo vysoké stropy s pohledovými trámy. V nabídce jsou i mezonety, které kombinují obě varianty.

Řadové domy i bytové jednotky jsou provedeny s použitím nejmodernějších technologií a kvalitních materiálů včetně italských obkladů Marazzi a designové sanitární keramiky. Tepelný komfort zajišťuje podlahové vytápění. Na parkovišti, které je součástí projektu, se počítá se dvěma rychlonabíjecími stanicemi pro elektromobily.

Lokalita

Rezidenční projekt U Turského rybníka je situován v obci Tursko v těsné blízkosti rybníka a přitom jen 17 km od centra Prahy. Příroda v okolí nabízí nespočet možností relaxace a aktivního odpočinku: rybaření, cyklistika, jízda na koni, tenisové kurty nebo fotbalové hřiště.

Spojení do centra Prahy zajišťuje autobusová linka č. 316 (spojení se stanicí metra Bořislavka – trasa A). Jízda autem do centra trvá pouhých 30 minut a připravované rozšíření pražského okruhu cestu ještě více urychlí.

Lokalita

Tursko, Praha-západ, Středočeský kraj

Co si o projektu “U Turského rybníka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty