U Zlaté Hortenzie

Aktualizováno: 11 prosince, 2010
U Zlaté Hortenzie
Adresa Ruská, Vršovice, Vinohrady, Praha 10
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 16
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 24 - 104 m2
Developer Design Development CZ


O projektu:

Příběh projektu zvaného U Zlaté Hortenzie začal důmyslným návrhem renovace starého činžovního domu v Ruské ulici, Praha 10 na rozhraní Vršovic a Vinohrad. Rezidence nabízí komfortní nové bydlení v pětipatrovém bytovém domě. Jedná se o prosluněný projekt, který díky developerské společnosti Design Development CZ získal zcela nový kabát (např. nové balkóny, zateplená fasáda, nový výtah, nové rozvody atd.). Rekonstrukce vyzdvihla historickou část Prahy, takže nově důkladně a citlivě zrekonstruovaný bytový dům skvěle zapadá do okolní atmosféry, aniž by narušoval historický význam ulice (zachovaná fasáda, ovšem výborně zateplená). Projekt všem potencionálním zájemcům nabízí celkem 16 moderních bytů. Pokud se na dispozice jednotlivých bytových jednotek podíváme podrobněji, objevíme 3 byty 1+kk, 8 bytů ve velikosti 2+kk, 2 bytové jednotky s dispozicí 3+kk a nakonec i 3 byty o velikosti 4+kk. Všechny byty jsou navržené tak, aby do jejich nitra proudil maximální tok venkovního světla. Výhradním prodejcem developerského projektu je developer a realitní kancelář v jednom, tedy výše zmíněná společnost Design Development CZ.

Byty:

Nové byty v projektu Zlatá Hortenzie jsou nabízené za cenu od 2 850 000 Kč až po hraniční částku 7 700 000 Kč a to včetně DPH. Bytové jednotky začínají na rozloze 23.82 m2 a končí na komfortní velikosti 103,81 m2. V přízemí jsou dva byty vybavené zahrádkou o velikosti 50 m2. Terasu naleznete ve 4 a 5 patře s velikostí plochy od 3,15 m2 až po 25,62 m2. Některé z nových bytů disponují i balkónem s celkovou plochou mezi 4 až 5 m2. Při rekonstrukci bytů U Zlaté Hortenzie byla použita hladká sádrová stěrka v kombinaci s kvalitními nátěry a aktuálně populární velkoformátovou keramickou dlažbou. Topení je zde ekonomické centrální plynové a veškeré interiérové dveře dřevěné. Celý bytový dům je zateplen. Novostavba byla vybavena velkými eurookny, které svým designem skvěle zapadají do okolního vzhledu ulice. Ve vstupní hale vás zaujme mramor a designově unikátní výtah, dále chodby v duchu staré doby. Developerský projekt je osobitý svým interiérovým návrhem, na kterém se podílela celá řada odborníků z Design Development CZ.

Lokalita:

Zrenovovaný bytový dům U Zlaté Hortenzie na Praze 10 na rozhraní Vinohrad a Vršovic v Ruské ulici kloubí občanskou a dopravní dostupnost s poklidnou idylickou atmosférou, kterou vyzdvihuje zdejší překypující zeleň. Několik málo minut jízdy autem se dostanete do obchodního centra Atrium Flora nebo Eden. V nejbližším okolí naleznete restaurace, školy, kostel, zámeček, domov důchodců a celá síť městské hromadné dopravy. Pro milovníky klidu a procházek je zde k dispozici park Grébovka, který je vzdálený pouhé 2 stanice tramvají. Nové bydlení předesílá skvělou dopravní dostupnost, přímo v ulici se nachází zastávka autobusu 101 směrem na Hostivař a v Kodaňské ul. naleznete apak autobus č.135 (z Chodova na Florenc). Tramvajové zastávky linek č. 4, 22 a noční linky 57 a 59 naleznete nedaleko v Moskevské ulici.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (68 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky