Unhošť V Zahradách

Aktualizováno: 25 července, 2020
Unhošť V Zahradách
Adresa Pionýrů, Unhošť, Středočeský kraj
K nastěhování od 1Q/2022
Počet jednotek 24
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Developer BEMETT a.s.


O projektu:

Unhošť u Prahy nabídne nový obytný soubor čtyřpodlažních domů, z nichž každý bude obsahovat 24 bytových jednotek s dispozicemi od 2kk po 4kk.

Developerem je společnost BEMETT a.s. Dokončená výstavby je plánováno na únor a od března roku 2022 pak budou byty k dispozici k nastěhování.

Lokalita:

Pozemek leží v rezidenční lokalitě vzdálené pouze 300 m od centra obce Unhošť – města ve Středočeském kraji, které nabízí dobrou dopravní dostupnost, klidnou atmosféru malého města s blízkostí přírody i širokou nabídku občanské vybavenosti (škola, školka, obchody, lékař, služby, restaurace, fitness, sportovní zařízení…).

Příležitosti k rekreaci a sportu nabízí lokalita díky umístění v oblasti Křivoklátsko, kde se nachází mnoho turisticky atraktivních cílů, pěších i cyklo stezek.

Unhošť leží 10 kilometrů od západního okraje Prahy, nedaleko nájezdu na D6, díky němuž je hlavní město velmi rychle dostupné. Je možné využít i hromadnou dopravu – několik pravidelných autobusových linek, které Unhošť spojují v rámci 30 minut s konečnou stanicí metra B Zličín.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky