20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt V Zahrádkách

Vyprodáno
Rokycanská, Plzeň, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V rámci projektu V Zahrádkách jsou ve výstavbě 4 bytové domy na okraji Plzně. Jsou navrženy se čtyřmi podlažními, jednoduchými elegantními bílými fasádami a nabídnou byty s dispozicemi od 1kk po 4kk s balkony a v nejvyšších podlažích prostorné terasy. Parkování je řešeno formou hromadných garáží v suterénu a parkovacími místy v ulicích u domů.

Developerem je společnost Trigema a.s. , která výstavbu plánuje dokončit ve třetím kvartálu roku 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn na pozemku na východním okraji Plzně, nejvýznamnějšího města Plzeňského kraje, v blízkosti obchodního centra a přírody v okolí města. Nedaleko se nachází vyhlídka s atraktivním výhledem na Plzeň a přilehlou krajinu.

Centrum Plzně je velmi dobře dostupné automobilem i MHD, v rámci 15 minut se lze dostat na hlavní nádraží i do historického centra a ve stejném čase je dostupná i potřebná občanská vybavenost včetně sportovních komplexů a kulturních zařízení. Díky napojení na dálnici D5 je Praha – Zličín je vzdálen pouze 40 minut jízdy autem.

Co si o projektu “V Zahrádkách” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty