Developerský projekt Vanguard Prague

V prodeji
Čs. Exilu, Modřany, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Vanguard Prague je nově vznikajícím projektem loftového bydlení. Je situován v Modřanech, které jsou součástí městského obvodu Praha 4. Rezidenční projekt, který naleznete v ulici Čs. Exilu, vznikne přestavbou původní továrny na letecké přístroje, v níž naposledy sídlily kanceláře Microna. Projekt přestavby objektu na bytový dům je zaštítěn společností Pražská správa nemovitostí (PSN), která se věnuje nejen prodeji a pronájmu realit, ale také realizaci vlastních staveb. V rámci přestavby, jejíž dokončení je plánováno na rok 2022, budou vybudovány nejen lofty s výměrou od 41 m2, ale také nadstandardní penthousy s výměrou až 626 m2. Všechny byty jsou prostorné a působí velmi vzdušným dojmem. To vše díky stropům vysokým až 4,5 metru. Právě vysokotonážní stropy, které jsou schopné unést téměř cokoliv, jsou velkou výhodou bydlení. Zvládnou třeba i bazén nebo váš automobil, který můžete pomocí autovýtahu dovézt až do bytu, a udělat z něj neobvyklou součást interiéru. Budoucí majitelé se mohou těšit na originální bydlení. Realizaci dostala na starost hned čtyři renomovaná architektonická studia, která do projektu vnesla vlastní vize a nápady. Mezi zajímavé designové prvky patří například zachování původních betonů i dalších surových materiálů.

O projektu: Jednou z předností bytového domu Vanguard Prague je jeho lokalita. Městský obvod Praha 4 se může pochlubit velmi dobrou dostupností do centra města. Jen pár kroků od domu leží autobusová zastávka “U Belárie”, stejnojmenná tramvajová zastávka se poté nachází asi 500 metrů daleko. Pražské Modřany se pyšní i dobrou občanskou vybaveností. V blízkosti bytového domu situovaného v ulici Čs. Exilu leží například fitness studio Fitness For Joy (300 m), Mateřská škola Tyršovka (650 m), Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet (1 km), Freestyle Park Modřany (1,1 km), Základní škola T. G. Masaryka (1,6 km) nebo Poliklinika Modřany (1,8 km). Samozřejmostí jsou také nejrůznější obchody, kavárny, restaurace i další služby. V blízkosti domu Vanguard Prague se dále rozpínají hned dva městské parky - Modřanská rokle (začátek cca 2,5 km daleko) a Přírodní park Radotínsko - Chuchelský háj (začátek přibližně 3 km daleko).

Lokalita

Čs. Exilu, Modřany, Praha 4

Co si o projektu “Vanguard Prague” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty