Developerský projekt Velvaria Residence

V prodeji
Velvarská, Horoměřice, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Obytný komplex Velvaria nabízí celkem tři křídla a pět podlaží, v nichž se bude nacházet celkem 234 nových bytových jednotek s výhodnou orientací na východ nebo západ. Na výběr jsou byty od 1+kk až po 4+kk. U žádného z nových bytů nebude chybět buď terasa nebo balkon, obyvatelé přízemních bytů si mohou užívat vlastních privátních předzahrádek.
V centrálním křídle budovy se bude nacházet řada služeb občanské vybavenosti. Byty mají k dispozici parkování v podzemních garážových stáních, dále bude kolem objektu rezidence řada exteriérových parkovacích míst.
Developerem je společnost VI Group CZ. K nastěhování bude první fáze projektu na přelomu roku 2021/2022.

Lokalita:Na severozápadním okraji Prahy, v příměstské obci Horoměřice se ve Velvarské ulici staví nový developerský projekt nazvaný Velvaria Rezidence. Při výstavbě se počítá s parkem přímo v areálu, sportovištěm i odpočinkovou zónou.

Největším lákadlem této novostavby je bezesporu krátká vzdálenost do centra města, kam se dostanete za 20 minut. Plusem je i vzdálenost 8 km od letiště Václava Havla a také snadný výjezd směrem do centra Prahy i na druhou stranu. Po pražském okruhu se také odsud velice snadno dostanete i na dálnici D1. Nejbližší zastávka MHD je Horoměřice, V Lipkách, vzdálená 500 m.

V okolí se nachází několik sportovních areálů a parků, koupaliště Údolní nádrž Džbán a Koupaliště Divoká Šárka. Dostupná je široká nabídka obchodů, služeb, vzdělávacích a zdravotnických zařízení.

Lokalita

Velvarská, Horoměřice, Praha-západ

Co si o projektu “Velvaria Residence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty