Velvaria Residence

Aktualizováno: 1 ledna, 2019
Velvaria Residence
Adresa Velvarská, Horoměřice, Praha-západ
K nastěhování od 01/2022
Počet jednotek 234
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer VI Group CZ s.r.o.

O projektu:

Obytný komplex nabízí celkem tři křídla a pět podlaží, v nich se bude nacházet celkem 234 nových bytů. Předností je orientace bytů na východ nebo západ. Na výběr jsou byty od 1+kk až po 4+kk. Pokud jde o plošné dispozice, rozloha bytových jednotek se pohybuje od 21,9 m2 po 102,1 m2 podlahové plochy. U žádného z nových bytů přitom nebude chybět buď terasa nebo balkon, obyvatelé přízemních bytů si mohou užívat vlastních privátních předzahrádek. Přímo v centrálním křídle budovy se navíc bude nacházet řada služeb občanské vybavenosti. Byty mají k dispozici parkování v podzemních garážových stáních, dále bude kolem objektu rezidence řada exteriérových parkovacích míst. K nastěhování bude první fáze projektu na přelomu roku 2021/2022.

Lokalita:

Na severozápadním okraji Prahy, v příměstské obci Horoměřicích se ve Velvarské ulici staví nový developerský projekt nazvaný Velvaria Rezidence. Největším lákadlem této novostavby je bezesporu krátká vzdálenost do centra města, kam se dostanete za 20 minut, přitom si ale můžete užívat všech výhod venkovského bydlení. Při výstavbě se počítá s parkem přímo v areálu, sportovištěm i odpočinkovou zónou. Plusem je i vzdálenost 8 km od letiště Václava Havla a také snadný výjezd směrem do centra Prahy i na druhou stranu. Po pražském okruhu se také odsud velice snadno dostanete i na dálnici D1.

Sport, relax, příroda: Můžete využít servisu 1,2 km vzdáleného relax parku Modrá stodola. Vlastní sportovní areál včetně například tenisových kurtů vznikne v areálu obytného komplexu, stejně tak park v okolí. 7,6 km daleko je koupaliště Údolní nádrž Džbán, 5,8 km Koupaliště Divoká Šárka.

Nákupy a služby: K hypermarketu Lidl dojedete po pouhých 1,5 km cesty.

Vzdělávání: MŠ a ZŠ Velvarská najdete jenom 1 km od rezidence. Kultura: Z kulturních institucí se tu nachází ve vzdálenosti 1,4 km Obecní knihovna Horoměřice. 956 m od obytného souboru stojí zámek Horoměřice. Jinak ovšem za kulturou musíte do centra Prahy.

Zdravotnictví: Zdravotnické služby se budou nacházet přímo v objektu rezidence. Další zdravotní středisko s praktickými lékaři je 1,2 km daleko.

Doprava: Nejbližší zastávka autobusu Horoměřice, V lipkách je vzdálena 569 m. Výjezd ať už směrem od Prahy nebo do centra je jenom 73 m.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (40 hlasů, průměr: 4,58 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky