24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt VESI Hostivař

V prodeji
K Jezeru, Hostivař, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Hostivař
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Plocha bytů (od - do):
  25-104 m2
 • Počet bytů celkem:
  208
 • Velikost jednotek:
  1+kk-4+kk

O projektu

V příjemné rezidenční lokalitě v blízkosti Přírodního parku Hostivař-Záběhlice se realizuje nadčasový projekt apartmánového bydlení VESI Hostivař, který nabídne bydlení v zeleni a výbornou dostupnost do centra Prahy.
V bytových domů o čtyřech a pěti podlažích je k dispozici celkem 208 apartmánových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk s obytnou plochou 25 až 104 metrů čtverečních. Jedenáct jednotek je přizpůsobeno pro rezidenty se sníženou pohyblivostí a orientací. Maximální bezpečnost a soukromí zajistí centrální recepce s kamerovým systémem a ostrahou. Fotovoltaická elektrárna zajistí osvětlení areálu a veřejných prostor. V areálu budou instalovány sběrné nádrže na dešťovou vodu určenou k zalévání. V podzemním podlaží se nachází sklepy, kolárna a kočárkárna.
Součástí areálu jsou zelené plochy určené k relaxaci s venkovním posezením a promenáda podél Košíkovského potoka.
Developerem je společnost YIT.

Lokalita

Rezidenční areál VESI je situován v ulici K Jezeru pouhých několik minut jízdy veřejnou dopravou od stanic metra Hostivař a Chodov, které zajišťují výbornou dostupnost do centra metropole. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně nákupních center Westfield Chodov a Vivo Hostivař, restaurací, vzdělávacích a zdravotnických zařízení a možností sportovního a kulturního vyžití. Rodiny s dětmi ocení místní dětská hřiště a centrum ekologické výchovy Toulcův dvůr.
Příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku nabízí blízký lesopark, Hostivařská přehrada a naučná stezka v okolí potoka Botiče. Sportovní nadšenci mohou využít venkovní fitness či multifunkční sportovní areál Jedenáctka s plaveckým bazénem.

Lokalita

K Jezeru, Hostivař, Praha 10

Co si o projektu “VESI Hostivař” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty