04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Victoria Palace

V prodeji
Vítězné náměstí, Dejvice, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Victoria Palace zaplní proluku na Vítězném náměstí, kde měl původně stát diskutovaný projekt kancelářské budovy nazvané Lední medvěd. Polyfunkční dům nabídne 93 bytových jednotek ve vysokém standardu s terasami a lodžiemi, budou doplněny podzemními garážemi a komerčními prostory v přízemí. K užívání bude rezidentům k dispozici zelený vnitroblok.

Developerem je společnost Penta Real Estate, která na návrhu spolupracovala s ateliérem Jakub Cigler Architekti. V ideálním případě by byty měly být k dispozici k nastěhování v první polovině roku 2024.

Lokalita

Pozemek, před započetím stavby dočasně využívaný jako parkoviště, se nachází v Dejvicích na Praze 6, mezi ulicemi Jugoslávských partyzánů a Verdunská. Je součástí bloku ze severovýchodu ohraničujícího Vítězné náměstí, které je ceněným urbanistickým celkem vytvořeným podle návrhu architekta Antonína Engela z meziválečného období.

Jedná se o velmi lukrativní lokalitu v oblíbené rezidenční čtvrti, v centru Dejvic, které nabízejí výbornou občanskou vybavenost - kulturu, vzdělávací instituce, množství obchodů a služeb. Velkou předností lokality je také dostupnost jak automobilem, tak hromadnou dopravou - přímo na Vítězném náměstí se nachází stanice metra A Dejvická.

 

Lokalita

Vítězné náměstí, Dejvice, Praha 6

Co si o projektu “Victoria Palace” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty