02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Victoria Palace

V prodeji
Vítězné náměstí, Dejvice, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Victoria Palace zaplní proluku na Vítězném náměstí, kde měl původně stát diskutovaný projekt kancelářské budovy nazvané Lední medvěd. Polyfunkční dům nabídne 93 bytových jednotek ve vysokém standardu s terasami a lodžiemi, budou doplněny podzemními garážemi a komerčními prostory v přízemí. K užívání bude rezidentům k dispozici zelený vnitroblok.

Developerem je společnost Penta Real Estate, která na návrhu spolupracovala s ateliérem Jakub Cigler Architekti. V ideálním případě by byty měly být k dispozici k nastěhování v první polovině roku 2024.

Lokalita

Pozemek, před započetím stavby dočasně využívaný jako parkoviště, se nachází v Dejvicích na Praze 6, mezi ulicemi Jugoslávských partyzánů a Verdunská. Je součástí bloku ze severovýchodu ohraničujícího Vítězné náměstí, které je ceněným urbanistickým celkem vytvořeným podle návrhu architekta Antonína Engela z meziválečného období.

Jedná se o velmi lukrativní lokalitu v oblíbené rezidenční čtvrti, v centru Dejvic, které nabízejí výbornou občanskou vybavenost - kulturu, vzdělávací instituce, množství obchodů a služeb. Velkou předností lokality je také dostupnost jak automobilem, tak hromadnou dopravou - přímo na Vítězném náměstí se nachází stanice metra A Dejvická.

 

Lokalita

Vítězné náměstí, Dejvice, Praha 6

Co si o projektu “Victoria Palace” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty