Developerský projekt Victoria Palace

V přípravě
Vítězné náměstí, Dejvice, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Victoria Palace by měl zaplnit proluku na Vítězném náměstí, kde měl původně stát diskutovaný projekt kancelářské budovy nazvané Lední medvěd. Návrh počítá s bytovým domem, který nabídne přibližně 100 bytových jednotek ve vysokém standardu. Ty budou pak doplněny podzemními garážemi a komerčními prostory v přízemí.

Developerem je společnost Penta Real Estate, která na návrhu spolupracovala s ateliérem Jakub Cigler Architekti. V ideálním případě by výstavba měla být započata již v letošním roce a dokončena do konce roku 2022.

Lokalita: Pozemek, dnes dočasně využívaný jako parkoviště, se nachází v Dejvicích na Praze 6, mezi ulicemi Jugoslávských partyzánů a Verdunská. Je součástí bloku ze severovýchodu ohraničujícího Vítězné náměstí, které je ceněným urbanistickým celkem vytvořeným podle návrhu architekta Antonína Engela z meziválečného období.

Co si o projektu “Victoria Palace” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty