22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Viklefova 1 - Nové byty v pražském Žižkově

V prodeji
Viklefova, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  PELA invest, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Velikost jednotek:
  2-3+kk

O projektu

Projekt Viklefova zahrnuje rekonstrukci staršího bytového domu, ve kterém bude následně k dispozici 4 prostorné a prosvětlené půdní byty o moderním dispozičním řešení. Dispozice bytů jsou 2+kk a 3+kk o rozlohách 43 až 61 metrů čtverečních, přičemž k největšímu bytu náleží i terasa o rozloze 45 metrů čtverečních. V rámci rekonstrukce dojde na celém domě k obnově fasády, budou namontována nová okna i výtah a dojde i k estetizaci společných prostor. Nově vybudované byty pak budou vybaveny nadstandardním vybavením v nadčasovém současném stylu. Projekt bude dokončen do konce roku 2022.

Lokalita

Bytové jednotky z projektu Viklefova 1 najdete na pražském Žižkově (Praha 3), který překypuje nabídkou kaváren, restaurací, obchodů i služeb, kulturních zařízení, ale i množstvím zeleně a relaxačních zón. Na dosah ruky jsou zde také zastávky městské hromadné dopravy, které umožňují snadné cestování napříč celou Prahou. Lokalita je tedy ideální pro milovníky aktivního života, kteří jsou rádi v centru dění.

Lokalita

Viklefova, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Viklefova 1 - Nové byty v pražském Žižkově” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty