28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Vila Chittussi

V prodeji
Na Marně, Bubeneč, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  13
 • Velikost jednotek:
  1/2+kk - 5+kk

O projektu

Projekt zahrnuje celkem 13 bytových jednotek umístěných v luxusním bytovém domě. Ke všem jednotkám náleží terasa nebo balkon a k vybraným i soukromá zahrada. Byty jsou vybaveny klimatizací, předokenními žaluziemi a podlahovým topením. V suterénu domu jsou umístěny sklepní kóje a garáže s autovýtahem. Součástí objektu je také služba sociální péče, kterou mohou za poplatek obyvatelé domu využívat. Dispozice bytových jednotek jsou 1/2+kk až 5+kk, s rozlohou od 29 do 186 metrů čtverečních. Předpokládaný termín dokončení projektu, jehož developerem je Penta Real Estate, je podzim 2023.

Lokalita

Bytový dům najdete na ulici Na Marně v městské části Praha 6 - Bubeneč. V blízkosti budovy je k dispozici plná občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarkety, zdravotnická zařízení, veterinární ordinace, pošta, sportoviště, zastávky městské hromadné dopravy a vlakové nádraží, ale i divadlo, galerie či zoologická zahrada. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň, kterou nabízí parky Willyho Brandta, Lázaro Cárdenase či Královská obora Stromovka s rybníkem a psí loukou.

Lokalita

Na Marně, Bubeneč, Praha 6

Co si o projektu “Vila Chittussi” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty