Vila Čistovická

Aktualizováno: 4 srpna, 2020
Vila Čistovická
Adresa Čistovická, Řepy, Praha 6
K nastěhování od ihned
Počet jednotek 6
Velikost jednotek 2+kk
Developer Vila Čistovická s.r.o.


O projektu:

Na Praze 6 vznikl v rámci kompletní rekonstrukce rodinné vily komorní rezidenční projekt o 6 bytových jednotkách. Všechny byty jsou dispozičně řešeny jako 2+kk s prostornými terasami. Mají také přístup do společné zahrady a malého wellness se saunou, které je umístěno v suterénu. Parkování je řešeno na pozemku za domem.

Developerem je společnost Vila Čistovická s.r.o. Výstavba byla dokončena na konci roku 2019 a od prvního kvartálu roku 2020 jsou byty připraveny k nastěhování.

Lokalita:

Dům je umístěn ve slepé ulici Čistovická, která spadá do čtvrti Řepy na na Praze 6, ale je na rozhraní Řep a Břevnova. Jedná se o klidnou rezidenční lokalitu nedaleko motolského lesoparku, do něhož mají díky jižní orientaci výhled hlavní obytné místnosti bytů.

Nejbližší zastávky MHD se nachází pouze 2 minuty chůze od domu, tedy v pěší dostupnosti, stejně jako většina potřebné občanské vybavenosti. Automobilem jsou rychle dostupné supermarkety, obchodní centrum či nemocnice Motol.

V oblasti se nachází široký výběr rekreačních a sportovních lokalit jako je park Ladronka, několik sportovních center, lesopark Řepy nebo zahrada Břevnovského kláštera.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky