30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Vila Domy Růžová

V prodeji
Růžová, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  5
 • Velikost jednotek:
  6+kk

O projektu

Vila Domy Růžová jsou projektem vilového domu s celkem 5 byty o dispozici 6+kk. Byty jsou dvoupatrové a disponují dvěma koupelnami, garáží pro 2 automobily, terasou i soukromou zahradou. Rozloha bytů je od 224 do 236 metrů čtverečních. Interiéry jsou řešeny v nadčasovém stylu s akcentem na dostatek světla, stylovost a detaily. Exteriér je minimalistický, v neutrálních tónech, s jednoduchými liniemi.

Lokalita

Vila Domy Růžová najdete na stejnojmenné ulici v Brně – Tuřanech, v Jihomoravském kraji. Tato lokalita se nachází na jihovýchodním okraji města, přibližně 7 km od centra. Dominuje zde nízká vilová zástavba a zelené plochy, zároveň je ale k dispozici veškerá potřebná občanská vybavenost – školy, školky, obchody se smíšeným zbožím, restaurace, dětská hřiště, pošta, lékárna, sportoviště i zastávky městské hromadné dopravy. Díky rychlému napojení na dálnici D1 je možné se z lokality dostat za 2 hodiny do Prahy nebo za 70 minut do Olomouce.

Lokalita

Růžová, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Vila Domy Růžová” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty