28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Vila dům Divoká Šárka

Vyprodáno
Za Vokovickou vozovnou, Liboc, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Liboc
 • Velikost jednotek:
  1+1-3+kk

O projektu

V klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti Šáreckého údolí je situován vila dům Divoká Šárka, který nabízí bydlení blízko přírody a současně výbornou dostupnost do centra Prahy.

Ve čtyřpodlažní vile se zajímavě řešeným exteriérem v elegantním stylu s čistými liniemi jsou k dispozici tři byty typologie 1+1, 2+1 a 3+kk. Velkou předností prosklených interiérů je dokonalé prosvětlení každého bytu. V domě se dále nachází stylová kancelář a také praktický sklad situovaný v suterénu.

Lokalita:

Vila dům se nachází v ulici Za Vokovickou vozovnou v Praze 6. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, vzdělávací zařízení a další služby.

V docházkové vzdálenosti se nachází přírodní oblast Šárecké údolí, které nabízí příležitosti k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Možnosti koupání jsou na koupališti Džbán. Další zajímavou lokalitou, která stojí za návštěvu je Obora Hvězda s loveckým zámkem.

Městskou dopravou se lze dostat do centra Prahy za 30 minut. Nejbližší zastávka tramvaje je Vokovická vozovna a o tři zastávky dále se nachází stanice metra Dejvická (trasa A). Výborné je také spojení na vlakové nádraží Praha-Veleslavín. Autem se lze velice rychle dostat na letiště i do centra města.

 

Lokalita

Za Vokovickou vozovnou, Liboc, Praha 6

Co si o projektu “Vila dům Divoká Šárka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty