23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

Více aktualit

Developerský projekt Vila dům Divoká Šárka

Vyprodáno
Za Vokovickou vozovnou, Liboc, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Liboc
 • Velikost jednotek:
  1+1-3+kk

O projektu

V klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti Šáreckého údolí je situován vila dům Divoká Šárka, který nabízí bydlení blízko přírody a současně výbornou dostupnost do centra Prahy.

Ve čtyřpodlažní vile se zajímavě řešeným exteriérem v elegantním stylu s čistými liniemi jsou k dispozici tři byty typologie 1+1, 2+1 a 3+kk. Velkou předností prosklených interiérů je dokonalé prosvětlení každého bytu. V domě se dále nachází stylová kancelář a také praktický sklad situovaný v suterénu.

Lokalita:

Vila dům se nachází v ulici Za Vokovickou vozovnou v Praze 6. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, vzdělávací zařízení a další služby.

V docházkové vzdálenosti se nachází přírodní oblast Šárecké údolí, které nabízí příležitosti k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Možnosti koupání jsou na koupališti Džbán. Další zajímavou lokalitou, která stojí za návštěvu je Obora Hvězda s loveckým zámkem.

Městskou dopravou se lze dostat do centra Prahy za 30 minut. Nejbližší zastávka tramvaje je Vokovická vozovna a o tři zastávky dále se nachází stanice metra Dejvická (trasa A). Výborné je také spojení na vlakové nádraží Praha-Veleslavín. Autem se lze velice rychle dostat na letiště i do centra města.

 

Lokalita

Za Vokovickou vozovnou, Liboc, Praha 6

Co si o projektu “Vila dům Divoká Šárka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty