Vila Hodkovičky

Aktualizováno: 19 dubna, 2016
Vila Hodkovičky
Adresa Na lysinách, Hodkovičky, Praha 4
K nastěhování od 11/2018
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer SVOBODA & WILLIAMS, s.r.o.


O projektu:

Vaše přání může být velmi brzy splněno. V pražských Hodkovičkách, ve svahu nad Vltavou, na okraji vilové čtvrti a jedné z nejklidnějších částí města, vzniká developerský projekt Vila Hodkovičky, což bude elegantní vilový dům s minimalistickým designem. V tomto viladomě bude celkem 13 bytů o dispozicích 1+kk (3x), 2+kk (1x), 3+kk (6x) a 4+kk (3x) a s výměrou 41 – 104 m2. Vybavení zahrnuje hliníková okna s trojskly, podlahové vytápění, koupelny s velkoformátovou dlažbou, mozaikové obklady, bezpečnostní vstupní dveře.

Budova je řešena velmi interesantně; tvoří ji dvě navzájem se doplňující části – hlavní sekce s výtahem a deseti byty na pěti podlažích (vždy tedy dva byty na podlaží) a menší dvoupatrový trakt se třemi mezonetovými byty typu townhouse (bytová jednotka je rozložena ve 2 podlažích), jejichž dispozice je 4+kk. V podzemním podlaží bude pro každý byt připraveno jedno parkovací stání a sklepní kóje. Všechny přízemní byty mají zahrádky, a to až do výměry 155 m2. Dům má i vlastní zahradu, ohraničenou vzrostlými stromy. Bytové jednotky jsou již v prodeji a prozatím je tu možnost zvolit si vybavení a zařizovací předměty podle svých představ. Od 1. srpna 2018 si můžete přijít prohlédnout plně zařízený vzorový byt.

S kolaudací se počítá v listopadu 2018. Prodejcem projektu je Svoboda & Williams. Jaké to asi bude, prožít své první Vánoce v novém domově uprostřed ticha a odpočívající přírody a za rušnými předvánočními trhy si jen tak odskočit do centra?

Lokalita:

Bytový dům Vila Hodkovičky vzniká v ulici Na Lysinách, v městském obvodu Praha 4, katastrální území Hodkovičky. Ač se nachází poněkud stranou, v zeleni a klidu, není vůbec odstřižen od centra či zbytku Prahy. V Hodkovičkách, v ulici Na Lysinách, se nalézají i dvě stavby, které jsou zapsány do Státního seznamu kulturních památek – Fričova vila a Hořanovského vila a k vidění je zde i novorenesanční letní zámeček Vila Lalotta. Vilová čtvrt Hodkovičky patří opravdu k těm nejklidnějším v Praze. Klid přírody tu poskytují okolní lesy, především v údolí Zátišského potoka, anebo Branického potoka; cyklisté a inline bruslaři jistě ocení, že přímo pod svahem vede cyklostezka, která začíná na Zbraslavi a pokračuje kolem Vltavy, dále přes centrum až do Tróji a ještě pokračuje dál na západ; napadá vás – sportovně založené jedince, že takto se dá dojíždět i do zaměstnání? V blízkosti jsou i možnosti sportování; ty nabízí například golfový klub s rozsáhlým golfovým hřištěm, táhnoucím se podél Vltavy, anebo blízká sportoviště: Sportovní areál Hamr – tenis, badminton, lanové centrum, venkovní posilovna, dětské hřiště; Skatepark Braník; CTC sport klub – tenisové kurty venkovní i v hale, fitness, fyzioterapie.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (85 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky