22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Vila Hřebenka - Developerský projekt v prestižní lokalitě

Vyprodáno
Na Šumavě, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2550
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  120 - 160 m2
 • Počet bytů celkem:
  5
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+1
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Projekt Vila Hřebenka nabízí unikátní spojení bydlení v luxusních nových bytech v komorním prostředí v jedné z nejprestižnějších vilových lokalit centrální Prahy. Novostavba je situována na jižní stráni, obklopen zelení, mimo veškerý dopravní ruch, tak nabízí klid a intimitu s krásným výhledem do okolí. Stavba navazuje na klasické vily v okolní zástavbě. Celkem zde vznikne pět obytných podlaží. V každém z nich bude umístěn jeden luxusní byt s dispozicí 3+kk až 4+1 o obytné ploše od cca 120 do 160 m2. Každý byt má svou vlastní terasu a některý navíc i vlastní zahradu. Parkování bude zajištěno v prostorných parkovacích zakladačích. Vždy dvě parkovací místa ke každému bytu. Ke čtyřem bytům náleží taktéž prostorný sklep. Velkoryse je pojato řešení standardů každého bytu, které zajišťuje maximální flexibilitu a možnost výběru povrchů (podlahy, obklady) a koncových prvků (interiérové dveře, vybavení koupelen a WC) libovolných výrobců dle požadavků každého klienta. Nadstandardní je taktéž splátkový kalendář, který nabízí možnost zaplacení 80% kupní ceny až po dokončení celého projektu.

Lokalita: Vilová oblast Hřebenka poskytuje bydlení uprostřed zahrad a parků a s velmi dobrou dostupností do centra starobylé Prahy nebo na Nový Smíchov jedno z nejmodernějších center současného města. V okolí domu se nachází několik atraktivních parků a zahrad především jižní a jihovýchodní svahy vrchu Petřín, rozsáhlá zahrada Kinských, oblíbený park Ladronka s bruslařskou dráhou vedoucí až k Oboře Hvězda nebo přírodní památky Skalka. V docházkové vzdálenosti (cca 5 min) se nachází tramvajová zastávka Klamovka pro linky 6,9,10 a 16 nebo stanice autobusu č. 149, 191, 217 Klamovka a č. 176 U Palaty. Nespornou předností je rychlý výjezd z města směrem na západ (D5,R7,R13) a na jižní magistrálu.

Lokalita

Na Šumavě, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Vila Hřebenka - Developerský projekt v prestižní lokalitě” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty