Developerský projekt Vila Peroutkova

Vyprodáno
Peroutkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  13730
 • Stav:
 • Developer:
  Sotheby’s
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  02/2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  107 - 197 m2
 • Počet bytů celkem:
  4
 • Velikost jednotek:
  2+1 - 5+1

O projektu

O projektu: Developerský projekt Vila Peroutkova nabídne zájemcům bydlení v příjemné Peroutkově ulici na pražském Smíchově v katastrálním území Prahy 5. Buduje se zde nikoli nový dům, ale provádí se rekonstrukce historické vily z 30. let 20. století. Obytný komplex splňující ty nejpřísnější nároky na nový dům leží na Malvazinkách, které tvoří součást Smíchova, rodí se v něm čtyři nové byty a jeden nebytový prostor v přízemí. Přestože nejde o novostavbu, zájemci budou mít k dispozici luxus těch nejmodernějších stavebních materiálů využitých v původním funkcionalistickém stylu. Prodej bytů probíhá od února 2017. Dokončení celého projektu, který slibuje svým rezidentům také jedinečný výhled na Prahu, se plánuje na prosinec 2017. Investorem je RP invest, výhradním prodejcem Sotheby´s International Reality Czech Republic.

Rezidenční soubor Vila Peroutkova poskytuje nové byty o plošných dispozicích 2+1, 3+kk, 4+kk a 5+1. Výměry bytů se pohybují od 107 m2 do 197 m2. Ceny jednotlivých bytů vám na vyžádání poskytne prodejce. Standard bydlení zde odpovídá novostavbě. Vybavení a zařizovací předměty splňují náročné požadavky na nový dům, ale přitom se vybírají s ohledem na historii stavby a dobovou architekturu. Byty mají stylové balkony o rozměrech 2,5 m2, 5 m2 a 21 m2 nebo terasu (byt ve 4. patře), v prvním a druhém patře se nalézá prosklený rizalit. Na každém ze čtyř pater se nachází jeden byt. Byty mají v prvním podzemním podlaží k dispozici sklepní kóje, před domem je k dispozici parking pro automobily. Byt v prvním nadzemním podlaží nabízí vstup na zahradu o celkové rozloze 200 m2. Byty ve druhém a třetím nadzemním podlaží zase mají prosluněné obývací pokoje propojené s jídelnou a okna na tři světové strany. V nové nástavbě se nachází penthouse s terasou o rozloze 55 m2, která disponuje výhledem na celé město.

Lokalita: Klidnou lokalitu k bydlení s velmi rychlým dojezdem do centra města poskytne developerský projekt Vila Peroutkova nacházející se na Praze 5 v příjemné Peroutkově ulici na pražském Smíchově-Malvazinkách. V docházkové vzdálenosti jedné minut najdete autobusovou zastávku Malvazinky, ze které odjíždějí autobusy číslo 137 a 153. Po čtrnáctiminutové cestě jednou z těchto autobusových linek dorazíte k nejvýznamnější kulturní památce v okolí – vile Bertramce v Mozartově ulici. Šest minut chůze je v ulici U Smíchovského hřbitova kostel Svatého Filipa a Jakuba. Z oblasti kultury stojí za návštěvu Švandovo divadlo na Smíchově vzdálené 22 minut jízdy autobusem číslo 137 nebo 153. 13 minut jízdy stejnými autobusovými linkami se dostanete k nejbližšímu kinu, Cinema City v Obchodním centru Nový Smíchov u Anděla. Tři minuty chůze najdete zelenou lokalitu U Šalamounky. Další park v dosahu jsou 13 minut chůze vzdálené Husovy sady. Na zeleň narazíte i na hřbitově v Malvazinkách, vzdáleném jenom 6 minut chůze. Z blízkých sportovišť jmenujme zimní stadion Nikolajka v dojezdové vzdálenosti 8 minut autobusem. Další sportovní areál Mrázovka vás zve do svých prostor v ulici U Mrázovky, dojdete k němu za 13 minut. Nabídne velmi dobré podmínky k celé řadě letních sportů včetně tenisu, nohejbalu nebo volejbalu. Jenom 15 minut jízdy autobusem číslo 137 nebo 153 se nalézá Fitness Station v Radlické ulici, velká posilovna. Čtyřminutová procházka vás čeká, chcete-li se vydat do mateřské školy v Peroutkově ulici. 21 minut autobusem číslo 137 se nachází základní škola Radlická. Jenom dvě minut chůze od domu můžete využít otevřenou prodejnu obchodního řetězce Albert v ulici U Šalamounky. Zdravotní péči zajišťuje Poliklinika Medifin v Kartouzské ulici, ke které dojedete za 16 minut jedním z autobusů – buď číslem 137, nebo 153.

Lokalita

Peroutkova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Vila Peroutkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty