02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Vila Verde

Vyprodáno
Vietnamská, Bubeneč, Praha 6

Detaily

 • ID:
  2704
 • Stav:
 • Developer:
  Svoboda & Williams s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  91 - 307 m2
 • Počet bytů celkem:
  7
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Vila Verde je moderní bytový dům, organicky zasazený do stávající vilové zástavby v prestižní pražské čtvrti. Architektonické řešení dvou prolnutých kvádrů bylo zvoleno kvůli okolní zástavbě, kterou tvoří domy ve stylu moderny a funkcionalismu. V novostavbě je k dispozici sedm nových bytů, na které připadá čtrnáct podzemních garážových stání. Nicméně každé podlaží je architektem projektu řešeno tak, že je více bytů možno propojit, a to až do varianty vytvoření loftového bytu na celém podlaží.
Objekt je vybaven nejmodernějšími technologiemi, které spolu komunikují skrze systém IQ HOUSE. Vše je projektováno s důrazem na nejvyšší míru ekonomičnosti a zajištění co nejnižších nákladu na provoz domu. Například větrání každého bytu je vyřešeno řízenou rekuperací, která zajišťuje stále čerstvý vzduch bez nutnosti otevření oken, čímž se tato vila dostává do kategorie energeticky úsporného domu.
Samozřejmost jsou dostupné moderní datové a telefonní rozvody, na kterých lze provozovat rychlý internet přes ADSL. Dále je k dispozici centrální rozvod pozemního televizního signálu, satelitní televize a kabelové televize UPC.
Bezpečnost budoucích vlastníků je zajištěna kamerovým systémem, s možností napojení na pult centrální ochrany. U vstupu do objektu je zaveden hlasitý vrátný s videotelefonem, který zlepšuje identifikaci návštěvníků. Podle přání mohou videotelefony propojovat také jednotlivé byty.

Lokalita: Pražská Bubeneč je prestižní adresou diplomatů a význačných lidí cenících si vlastního soukromí. Vila Verde je jen kousek od rušné části Dejvic, přesto nabízí klid a příjemnou atmosféru. Zdejší čtvrť se může pochlubit skvělou nabídkou obchodů, restaurací a služeb. Dobrá dostupnost autem se ještě zlepší po otevření tunelu Blanka. Rychlé spojení do centra zajišťují také autobusy MHD a metro.

Rezidence: Vila se čtyřmi nadzemními a jedním podzemním podlažím nabízí flexibilitu dispozičniho uspořádání. Schodišťový trakt je umístěn v jižní části objektu a je prakticky jediným limitem při tvorbě prostorového uspořádání jednotlivých pater. Každé podlaží je architektem projektu řešeno tak, že je možné propojení bytů, a to až do varianty vytvoření loftového bytu na celém podlaží. Standardní výměra podlaží je cca 250 m2. V objektu jsou plánovány byty od dispozice 3kk, přičemž horní hranice není limitována a závisí pouze na požadavcích klientů. Jako ideální se jeví varianta 2 bytů na patro o dispozicích 3kk (100 m2) a 4kk (140 m2). V posledním patře je navržen penthouse se střešní terasou. V podzemním podlaží je umístěno celkem 14 parkovacích stání, 7 sklepních jednotek, plynová kotelna pro celý objekt a ostatní technické zázemí domu. Celý objekt je bezbariérový, všech 5 podlaží je propojeno moderním výtahem s výstupy v úrovni parkování nebo bytů. Vila je situována na vlastním pozemku o výměře 1.039 m2. Pozemek je vyjma společného vchodu a vjezdu rozdělen na privátní zahrady a přiřazen k jednotlivým bytům v přízemí (celkem 537,8 m2).

Lokalita

Vietnamská, Bubeneč, Praha 6

Co si o projektu “Vila Verde” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty