07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit

Developerský projekt Vila Violetta

Vyprodáno
Desenská, Střížkov, Praha 9

Detaily

 • ID:
  7717
 • Stav:
 • Developer:
  Dixor Real Estate s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  73 - 104 m2
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt nesoucí název Vila Violetta je situován do lokality se zvýšeným výskytem zeleně na Praze 9 ve Střížkově v ulici Desenská. Novostavba je určena převážně mladým lidem, kteří hledají odpovídající moderní zázemí pro vytvoření svého domova. Rezidenční komplex nabízí celkem 6 luxusních bytových jednotek s dispozicí od 3+kk až po 4+kk. Vila dům je řešením pro všechny potencionální zájemce hledající možnost rodinného bydlení v hlavním městě Praha a zároveň požadují vysoké nároky na oblast a dostupnost důležitých subjektů. Zahájení prodeje bylo stanoveno na datum 4.11. roku 2014, přičemž dokončení výstavby je určeno již na datum 2.3. roku 2015. Výhradním prodejcem nového bydlení je realitní kancelář DIXOR Real Estate s.r.o. s dlouhodobými zkušenostmi na tuzemském trhu a developerem Vila Violetta s.r.o.

Byty: Plocha nových bytů začíná na 72 m2 a končí komfortní velikostí 104 m2. Můžete si vybrat jak bytovou jednotku se zahradou a terasou v obou dispozičních variantách nebo v kombinaci balkon/terasa popřípadě lodžie/balkon. Terasy začínají na rozloze 24 m2 a končí až na 77 m2. Největším novým bytem s celkovou plochou je tak byt č.6 4+kk se 198 m2 za 9 884 702 Kč včetně DPH. Jedná se o nejdražší nabízenou bytovou jednotku. Nejlevněji se dá pořídit byt za 5 390 795 pouze s malým balkonem a to včetně DPH. Veškeré uvedené ceny jsou včetně garážového stání a sklepního prostoru. 3 byty mají v ceně ještě navíc lukrativní venkovní stání. Projekt Vila Violetta nabízí perfektně provedené byty za využití prvotřídních materiálů jako je leštěný travertin, granit, nerez nebo keramické obklady a dlažby od společnosti Marvel, sanita od Villeroy & Boch. Při výstavbě developerského projektu se neopomnělo ani na bezpečnostní systém v podobě alarmu, podlahové vytápění nebo venkovní rolety. Výška stropů jednotlivých bytů dosahuje až ke třem metrům.

Lokalita: Novostavba Vila Violetta na Praze 9 v ulici Desenská v městské části Střížkov je zasazena do lukrativní lokality s občanskou dostupností a skvělým zázemím pro aktivní život. Cesta do centra hlavního města Prahy trvá jen 15 minut. V bezprostředním okolí naleznete jak jesle, mateřskou školku, tak i školy pro vyšší vzdělání jako je zdejší gymnázium nebo střední průmyslová škola. Určitě oceníte i lékařskou pohotovost v nedaleké moderní poliklinice. Nechybí ani pošta, bezpočet obchodních center, banky a celá síť malých obchůdků a restaurací. Do nedalekého nákupního centra Letňany se dostanete během několika minut autem i autobusem. Pro volné chvíle je zde nedaleká bobová dráha na Proseku, dráhy pro bruslaře, ale také i odpočinkový Park Přátelství, který je jako stvořený pro únik před každodenním stresem. Nové bydlení ve zdejší oblasti poskytuje vše od relaxace až po aktivní život jak s dětmi, tak i bez nich.

Lokalita

Desenská, Střížkov, Praha 9

Co si o projektu “Vila Violetta” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty