23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Vila Vojanka

Vyprodáno
U Vojanky, Košíře, Praha 5

Detaily

 • ID:
  16378
 • Stav:
 • Developer:
  Homeland
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Košíře
 • Byty k nastěhování od:
  07/2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: I v blízkosti rušné lokality, jakou je smíchovský Anděl, můžete žít v příjemném, klidném a zeleném prostředí a navíc v architektonicky zajímavé a reprezentativní prvorepublikové budově. Developerský projekt luxusního bydlení Vila Vojanka v Praze 5 – Košířích je toho důkazem. Jedná se o kompletně zrekonstruovanou historickou cihlovou budovu o třech podlažích, situovanou v klidné vilové čtvrti, v ulici U Vojanky.
Ve vile Vojanka je šest nadstandardně upravených a vybavených bytů, z nichž část má terasu či balkon. Dispozice bytů jsou 3+kk (3x), 2+kk (2x) a 2+1. Ve všech jednotkách jsou dřevěné dubové podlahy, špaletová okna, italské designové dlažby a obklady, interiérové dveře jsou bezfalcové. Ke každé bytové jednotce náleží sklep a parkovací stání v areálu vily.
K zajištění bezpečnosti nových majitelů je instalován kamerový systém a bezpečnostní vstupní dveře do každého bytu.
K domu patří udržovaná soukromá zahrada, s trávníky a pergolou.

Lokalita: Vila Vojanka se nachází v ulici U Vojanky, v městském obvodě Praha 5 a patří do katastrálního území Praha - Košíře.
Kdo chce mít svůj nový domov obklopený zelení, a přitom to mít jen pár minut do pražských nákupních a kulturních středisek, na úřady, za zdravotní péčí, anebo děti do škol, nemůže zvolit lépe.
Bydlení v Košířích mu tohle všechno umožní.

Vynikající dopravní obslužnost MHD vám zajistí spojení po celé Praze, i mimo ni. Autobusová zastávka Jinonická (spoj 149) je vzdálena od vašeho nového bydliště pouhé dvě minuty pěšky. K tramvaji, stanice Klamovka, dojdete za šest minut a za dalších 9 minut jste u Anděla, na metru trasy B a dalších tramvajových či autobusových spojích.
Za 11 minut můžete být - při použití MHD – z domova na autobusovém nádraží Na Knížecí, odkud vás zavezou autobusy do těch pražských lokalit, kde nejsou tramvaje ani metro a také do některých dalších měst. Anebo LeoExpresem můžete odtud zamířit rovnou na letiště.
Co se zdravotnictví týká, není nic jednoduššího: Nemocnice Na Homolce je v dosahu 7 minut autem nebo 25 minut MHD a Fakultní nemocnice Motol – 6 minut autem, 24 minut MHD. Mimoto jsou k dispozici Poliklinika Anděl a Poliklinika profesora Řeháka, jež jsou od sebe vzdáleny jen několik kroků za roh. Od Vily Vojanka jste tam za čtyři minuty autem, MHD to bude trvat 15 až 18 minut.

Školy jsou rovněž nedaleko – jmenujme za všechny alespoň ZŠ a MŠ Podbělohorská (15 minut chůze) a Gymnázium Nad Kavalírkou (12 minut pěšky) nebo Gymnázium J. Škvoreckého (9 minut pěšky).
Nakupování, služby, kultura i sport – to vše můžete najít u Anděla, v centrech Nový Smíchov a Zlatý Anděl. Jsou tu i potřebné úřady a dokonce jsou poblíž i dva Domy dětí a mládeže, kam už se děti samy dopraví, a to tramvají přibližně za 15 minut. Anebo můžete být za 11 minut autem v Obchodním centru Zličín.
Co činí lokalitu Košíře jedinečnou, je již zmíněná zeleň. Rodiny s dětmi, senioři, maminky s kočárky i sportovci si ve zdejších parcích, zahradách a sadech najdou to svoje.
Zahrada Klamovka (pěšky 15 minut), chráněné památečné tisy - prakticky za domem, Zahrada Bertramka (4 minuty autem, 10 minut na kole) – mimo jiné zde můžete navštívit Muzeum W. A. Mozarta a manželů Duškových; Husovy sady se dvěma dětskými hřišti (MHD 12 minut, autem 2 minuty), Park Mrázovka (projížďka 10 minut na kole, autem 5 minut); zeleň máte také hned přes ulici – Božínka, Šalamounka a Měchurka, odkud se můžete vydat i na pěkné pěší výlety.
Zajímavý pro vás bude také Lesopark Cibulka (a Cibulecký háj), kde sportovně založení jedinci i rodiny ocení tenisové kurty (i s výukou hry), squash, anebo horolezeckou stěnu. V přírodním parku Košíře – Motol objevíte i golfové hřiště (autem 7min, MHD asi půl hodiny). Vyjedete-li si do lesoparku na kole (přibližně 15 minut), nezapomeňte se podívat také na Poustevnu a rozhlednu.

A ještě něco navíc - za 6 minut autem, 12 minut na kole, anebo kolem 20 minut při použití MHD jste na Újezdě a můžete pěšky nebo lanovkou vyrazit na Petřín.
Jak je vidět, v pražské lokalitě vilová čtvrť v Košířích je skloubeno vše, co dělá život příjemným: dopravní obslužnost, veškerá občanská vybavenost od obchodních center po zdravotnictví, od školství po sport a kulturu. A všude přítomná zeleň, díky níž je oblast Košíře nazývána plícemi Prahy.

Lokalita

U Vojanky, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Vila Vojanka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty