28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Červený Kopec

Vyprodáno
Bohunice, Brno-Bohunice, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  PUX Invest s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno - Bohunice
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2021
 • Počet bytů celkem:
  4
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

V brněnské lokalitě Červený kopec realizuje developerská společnost PUX Invest s.r.o. projekt čtyř viladomů situovaných uprostřed zeleně. Na projektu se podílí renomované studio Chybík & Krištof.

Moderní rezidenční komplex Vildadomy Červený kopec se nachází v mimořádně klidné oblasti. Je situovaný v prosluněném jižním svahu a nabídne ve dvou objektech celkem čtyři unikátně designově řešené viladomy s dispozicí 4+kk. Jejich součástí jsou prostorné terasy a zahrady, jedna až dvě garáže a skladovací prostory. V carportu před domem lze přikoupit venkovní parkovací stání. Aby bylo zachováno soukromí rezidentů, je celý komplex oddělený od okolí a má samostatný vjezd. Projekt nabízí nejnáročnějším klientům nadstandardní bydlení v blízkosti přírody s výbornou dostupností do centra.

Výstavba byla zahájena v roce 2019 a dokončení je plánováno v prvním čtvrtletí 2021. Noví majitelé se mohou nastěhovat v dubnu roku 2021.

Lokalita:

Tento exkluzivní projekt vzniká na pozemku, který vymezuje ulice Kejbaly v Brně – Bohunicích. Rozvoj oblasti Červený vrch je prioritou města, které zde plánuje vybudovat novou čtvrť s komplexním zázemím a infastrukturou. Budoucí zástavba je plánovaná s ohledem na klidný charakter lokality. Zde pořízená nemovitost má do budoucna vysoký potenciál zhodnocení.

Lokalita

Bohunice, Brno-Bohunice, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Viladomy Červený Kopec” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty