30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Hvězdárna

V prodeji
Na Hvězdárně, Velká Chuchle, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Zajímavou nabídku nového bydlení nabízí developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Jedná se o bytový dům a exkluzivní vily.

Bytový dům obsahuje celkem osm bytů s dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse disponovaný jako 8+kk s terasou. Součástí domu jsou i garážová stání, prostor pro kočárky, kola, úklidová místnost a sklepní kóje.

V nabídce jsou dále dvě třípodlažní vily, jimž nechybí prostorné zahrady. V prvním nadzemním podlaží se nachází technické zázemí pro kotel, garáž pro automobil, prádelna, WC a komora a spíž a samozřejmě kuchyňská a obývací část. Ve vyšším podlaží potom ložnice s šatnou a koupelnou, následně třetí nejvyšší podlaží obsahuje dvě místnosti a rodinnou koupelnu.

Standardy bydlení zahrnují řadu velmi specifických prvků ve vysokém standardu vybavení i materiálů. Například se sem řadí zelená fasáda tvořená speciálním systémem pnoucí zeleně upevněné na nerezové síti. Velkoformátová hliníková okna s trojsklem jsou stíněna venkovními screeny fungujícími na elektrický pohon, vybavené jsou také posuvnými slunolamy. Rovněž byty zahrnují přípravu pro tzv. smart home.

Lokalita: Hlavní výhodou projektu Viladomy Hvězdárna v Praze 5 – Velké Chuchli v ulici Na Hvězdárně je skloubení všech vymožeností velkoměsta, které jsou zde na dosah, a zároveň téměř venkovský klid. Jedná se o místo s velkým výskytem okolní zeleně, možností k turistice i dalším sportovním aktivitám, přitom velká obchodní centra jako Nový Smíchov jsou ve vzdálenosti 10 minut cesty vozem, autobusová zastávka s přímým napojením na metro.

Nabízí se výlety do okolí, například do Přírodní rezervace Homolka nebo Zookoutku Velká Chuchle, což je mimořádně atraktivní míst především pro rodiny s dětmi. Dospělé zase nadchnout dlouhé procházky Chuchelským hájem, který nabízí řadu vyhlídkových míst a přístřešků k odpočinku. Oblíbeným výletním cílem je také Slavičí údolí. Fanoušky dostihů přitahuje závodiště Velká Chuchle, které se rozkládá jenom 1,7 km od rezidenčního komplexu. Park zdraví Velká Chuchle nabízí celoroční sportovní vyžití pro běžce, cyklisty a v zimě běžkaře.

1,2 km od obytného souboru je vzdálena prodejna potravin Eso potraviny. 8,6 km daleko je obchodní centrum Zlatý Anděl a o něco dále obchodní centrum Nový Smíchov. Pouhý 1 km leží MŠ Na Cihelně, starší děti pak najdou vzdělávací zázemí v 1,1 km vzdálené ZŠ Charlotty Masarykové.

Pouhých 600 m se nalézá stanice autobusu Mrkosova, přičemž autobusem se dostanete k metru na Smíchovské nádraží. Vlakem z železniční stanice Velká Chuchle vzdálené 1,5 km jste v centru Prahy za zhruba 20 minut. Velice rychlý a pohodlný je pro jízdu automobilem také výjezd na 2,8 km vzdálenou Strakonickou výpadovku, po které je možno vyjet ven z Prahy, nebo se naopak za cca 10 minut dostat do širšího centra - na Smíchov.

Lokalita

Na Hvězdárně, Velká Chuchle, Praha 5

Co si o projektu “Viladomy Hvězdárna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty