02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Kamenice

Vyprodáno
Ringhofferova, Kamenice, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: V centru obce Kamenice 26 km jihovýchodně od centra Prahy vzniká ekologický rezidenční projekt – Viladomy Kamenice. Komplex tvoří 2 viladomy obklopené zahradou přístupnou pouze pro rezidenty. V každém viladomu je k dispozici 8 nadstandardních bytů s výhledem do zeleně. Fasáda budovy je obložená sibiřským modřínem. V bytech jsou instalovány dřevěné podlahy, okna s trojskly a předokenní rolety k zastínění. Tepelný komfort zajišťují podlahové otopné konvektory. Součástí každého bytu je skleněný balkon, parkovací stání s možností nabíjení elektromobilů a sklep.

K společnému užívání je k dispozici kolárna/kočárkárna a sklad zahradního nábytku. Na pozemku se nachází vzrostlé stromy. které umocňují dojem bydlení v přírodě.

Projekt, na kterém se podílelo studio New How architekti je již ve fázi výstavby. S dokončením a kolaudací se počítá na konci března roku 2022, kdy se budou moci nastěhovat noví majitelé.

Lokalita: Stavba se realizuje v ulici Ringhofferova, 300 m od centra Kamenice. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti (obchody, restaurace, škola, školka, dětské hřiště, obecní úřad, zdravotnické středisko, lékárna, pošta a kulturní dům).

V blízkém okolí jsou k dispozici cyklostezky, rybníky i lesy. Golfové hřiště u zámku Štiřín se nachází jen 2 km od projektu.

Do centra Prahy se lze dostat přímým autobusem (stanice metra Budějovická – jízda trvá 35 min), nebo autem za 25 minut. Na Pražský okruh dojedete za 12 minut.

Lokalita

Ringhofferova, Kamenice, Praha-východ

Co si o projektu “Viladomy Kamenice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty