28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Letňany

V prodeji
Pavla Beneše, Letaňany, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  91
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

V blízkosti lesoparku v pražských Letňanech vzniká projekt rodinných viladomů, který nabídne bydlení v zeleni a snadnou dostupnost do centra.

V rezidenčním komplexu Viladomy Letňany je ve třech nízkopodlažních domech k dispozici celkem 91 bytů typologie 1+kk až 4+kk. Funkční dispozice bytových domů zajistí pohodlné bydlení a co největší využití vnitřního prostoru.

Součástí všech bytů jsou balkony nebo lodžie. K přízemním bytům patří předzahrádky. Většina bytů má k dispozici sklep a parkovací stání. Ve vybraných bytech byl nainstalován systém větrání s rekuperací tepla, který přispívá k tepelnému komfortu.

V bytech v nejvyšších patrech a ve vybraných bytech je instalována klimatizace a předokenní žaluzie nebo rolety. Zelené střechy, které zajistí příjemné mikroklima celému komplexu.

Ve společných prostorách se nachází park s lavičkami a herním zařízením, které ocení jak jednotlivci, tak i rodiny s dětmi.

Dokončení výstavby je plánováno na listopad 2023. Noví rezidenti se mohou nastěhovat koncem ledna následujícího roku.

Lokalita:

Komplex Viladomy Letňany je situován v ulici Pavla Beneše v Praze 9 – Letňanech.

V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně mezinárodních škol. V blízkosti rezidence se nachází obchodně-zábavní centrum Westfield-Chodov s obchody, službami, restauracemi a možnostmi zábavy pro dospělé i děti.

V nedalekém areálu Jedenáctka je k dispozici plavecký stadion a wellness. Příležitosti ke sportovním a volnočasovým aktivitám jsou v Aquacentru Letňany Lagoon, multifunkčním sportovním centru BB Arena nebo v areálu zimních sportů ICE Arena.

Za relaxací a volnočasovými aktivitami lze vyrazit do přírodního parku Hostivař-Záběhlice (přehrada s koupalištěm). Rodiny s dětmi se zabaví v areálu Toulcův dvůr (jízdárna a farma zvířat).

Dostupnost do centra zajišťují autobusy MHD a metro (stanice trasy C Letňany se nachází v těsné blízkosti projektu). 

Lokalita

Pavla Beneše, Letaňany, Praha 9

Co si o projektu “Viladomy Letňany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty