Viladomy Modřany

Aktualizováno: 3 října, 2020
Viladomy Modřany
Adresa K Zatáčce, Dolnocholupická, Modřany, Praha 4
K nastěhování od 4Q/2020
Počet jednotek 3
Velikost jednotek 4+kk
Developer K Zatáčce s.r.o.


O projektu:

V pražských Modřanech jsou ve výstavbě tři samostatně stojící viladomy s dispozicemi 4-5kk s vlastními pozemky a garážemi pro jedno či dvě auta. Domy jsou třípodlažní – v přízemí je umístěna garáž a technické prostory, první patro je zabírá společenská zóna zahrnující obývací pokoj s výstupem na terasu a zahradu, v posledním podlaží se nacházejí 3 ložnice.

Domy jsou navrženy ve vysokém standardu a využívají moderní technologie jako je zachytávání dešťové vody do retenční nádrže a využití k zavlažování zahrady a splachování toalety.

Výstavba by měla být dokončena na podzim 2020 a přibližně od listopadu by měly být domy k nastěhování.

Lokalita:

Domy stojí v ulici K Zatáčce v Modřanech na Praze 4. Jedná se o svah u Vltavského údolí se stávající zástavbou rodinných domů, z viladomů se bude díky tomu otevírat atraktivní výhled do okolí přes údolí řeky Vltavy.

Nedaleko se nachází oblíbený park Třešňovka, stejně jako centrum Modřan s potřebnou občanská vybavenost v pěší dostupnosti včetně obchodního centra, polikliniky, pošty či škol a školek. V blízkosti se nachází autobusová zastávka se spojením na metro do 15 minut. Autem je do 15 minut dostupné centrum města, do 10 minut napojení na Pražský okruh a dálnici D1.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky