Viladomy Na Větráku

Aktualizováno: 16 května, 2012
div>
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Viladomy Na Větráku
Adresa Studnická, Horní Počernice, Praha 9
K nastěhování od prosinec 2012 (vyprodáno)
Počet jednotek 14
Velikost jednotek 2+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 77 - 143 m2
Prague Property Investment, s.r.o.

O projektu:

Viladomy Na Větráku dnes patří mezi nejelegantnější novostavby v Praze. Můžete je nalézt na klidném okraji Prahy 9 v Horních Počernicích. K dispozici je zde celkem 14 nových bytů o velikosti 2+kk a 3+kk a výměře 69 až 117 metrů čtverečních. Developerský projekt je nyní dokončen a připraven k nastěhování.

Byty:

Novostavba Viladomy Na Větráku nabízejí 2 domy se 7 byty a 8 podzemními garážovými stáními v každém z nich. Všechny byty mají vlastní terasu a sklepní kóji. Ke každému bytu v přízemí patří rozsáhlá zahrada. Byty jsou vybaveny vysokostandardními dlažbami, obklady, podlahami, sanitou a osvětlením. Byty 2+kk o výměře kolem 70 až 80 metrů čtverečních zde lze pořídit od 3,5 do 4 milionů korun a byty 3+kk o výměře od 80 do 90 metrů čtverečních za cenu kolem 4 až 5 milionů korun.

Lokalita:

Lokalita projektu Viladomy Na Větráku se vyznačuje příjemnou klidnou atmosférou a spoustou zeleně. Nachází se na Praze 9, kde je k dispozici plná občanská vybavenost a slušná dostupnost do centra. Využít tady můžete mateřskou školku, základní školu, gymnázium i střední odbornou školu. Dále je zde řada obchodů, restaurací, banky, divadlo, lékárna, zdravotnické zařízení, pošta, úřady a další obchody a služby. Nedaleko je autobusová zastávka, ze které je to jen asi 3 minuty na stanici metra B Černý Most. Automobilisté jistě ocení nedaleké napojení na pražský okruh a dálnici D11 a silnici R10. Pro milovníky sportu a relaxace je zde městský park, Počernický háj, Chvalské údolí a národní památka Chvalská tvrz. Bydlení je umístěno do klidné neprůjezdné ulice Studnická s vilovými domky a spoustou zeleně. Několik zastávek MHD směrem do centra je také známé obchodní Centrum Černý Most a řada dalších obchodů a služeb včetně multiplexu kin.

Podobné nabídky
Podobné nabídky
2. 4. 2020
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array