Viladomy Na Větráku

Aktualizováno: 16 května, 2012
Viladomy Na Větráku
Adresa Studnická, Horní Počernice, Praha 9
K nastěhování od prosinec 2012 (vyprodáno)
Počet jednotek 14
Velikost jednotek 2+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 77 - 143 m2
Developer Prague Property Investment, s.r.o.


O projektu:

Viladomy Na Větráku dnes patří mezi nejelegantnější novostavby v Praze. Můžete je nalézt na klidném okraji Prahy 9 v Horních Počernicích. K dispozici je zde celkem 14 nových bytů o velikosti 2+kk a 3+kk a výměře 69 až 117 metrů čtverečních. Developerský projekt je nyní dokončen a připraven k nastěhování.

Byty:

Novostavba Viladomy Na Větráku nabízejí 2 domy se 7 byty a 8 podzemními garážovými stáními v každém z nich. Všechny byty mají vlastní terasu a sklepní kóji. Ke každému bytu v přízemí patří rozsáhlá zahrada. Byty jsou vybaveny vysokostandardními dlažbami, obklady, podlahami, sanitou a osvětlením. Byty 2+kk o výměře kolem 70 až 80 metrů čtverečních zde lze pořídit od 3,5 do 4 milionů korun a byty 3+kk o výměře od 80 do 90 metrů čtverečních za cenu kolem 4 až 5 milionů korun.

Lokalita:

Lokalita projektu Viladomy Na Větráku se vyznačuje příjemnou klidnou atmosférou a spoustou zeleně. Nachází se na Praze 9, kde je k dispozici plná občanská vybavenost a slušná dostupnost do centra. Využít tady můžete mateřskou školku, základní školu, gymnázium i střední odbornou školu. Dále je zde řada obchodů, restaurací, banky, divadlo, lékárna, zdravotnické zařízení, pošta, úřady a další obchody a služby. Nedaleko je autobusová zastávka, ze které je to jen asi 3 minuty na stanici metra B Černý Most. Automobilisté jistě ocení nedaleké napojení na pražský okruh a dálnici D11 a silnici R10. Pro milovníky sportu a relaxace je zde městský park, Počernický háj, Chvalské údolí a národní památka Chvalská tvrz. Bydlení je umístěno do klidné neprůjezdné ulice Studnická s vilovými domky a spoustou zeleně. Několik zastávek MHD směrem do centra je také známé obchodní Centrum Černý Most a řada dalších obchodů a služeb včetně multiplexu kin.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (54 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky