28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy na Vidouli

Vyprodáno
K Hájům, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  9856
 • Stav:
 • Developer:
  Abbey s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  05/2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  28 - 118 m2
 • Počet bytů celkem:
  50
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  5.502.003 Kč - 7.820.000 Kč

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt společnosti Abbey s.r.o. pod názvem Viladomy na Vidouli se nachází na ulici K Hájům v katastrálním území Stodůlky na Praze 5. Novostavby jsou realizovány jako obytný, uzavřený areál s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími. Developerský projekt představuje moderní architekturu viladomů, kde jsou patrny na první pohled ustupující nejvyšší podlaží s velkými terasami. Novostavba je rozdělená na objekty B, C, D, E a objekt A. Objekty B, C, D, E nabízejí celkem 26 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Nízké, třípodlažní novostavby působí dojmem rodinného domu. Tento projekt zahrnuje výstavbu 3 identických budov se sedmi novými byty a jedné budovy s pěti byty. Celkově tak bude k dispozici ve Viladomech 50 bytových jednotek a 1 nekomerční prostor. Prodejcem je Realitní kancelář HANEX GROUP, s.r.o. a Commco s.r.o, která odstartovala prodej bytů 1. 10. 2014. Kolaudace je naplánovaná na 31. 5. 2016 a k nastěhování budou byty připraveny v létě 2016.

Byty: Viladomy na Vidouli nabízí byty s klasickými dispozicemi 1+kk – 4+kk s užitnými plochami od 30 m2 až po 119 m2. Všechny přízemní byty mají předzahrádku, bytové jednotky v 1. patře mají balkony. Poslední patro v každé budově zastupuje pouze jeden byt s privátním výtahem a obrovskou terasou, která zaručuje úžasný výhled na Prahu a blízké okolí. Zvláštní důraz byl kladen také pro vytvoření soukromí a bezpečnosti. Ke všem bytům je přirazena minimálně jedna podzemní garáž a sklepní kóje. Celkový dojem pohodlí dotváří osobní výtah, luxusní schodiště jsou dvouramenné s mezipodestou. V celém areálu je centrální vytápění a ohřev TUV z kotelny umístěné v 1. podzemním podlaží. Desková otopná tělesa včetně termostatického ventilu s hlavicí, podlahové výtápění a žebříková tělesa v koupelnách. Rozvaděč otopné vody s měřičem tepla řízený regulátorem teploty, umístěný na chodbě. Větrání koupelen a WC zajišťují radiální ventilátory, je zabudovaný i přívod pro větrání kuchyní, příprava pro montáž klimatizace jednotek v 3. nadzemním podlaží. Počítá se i s větráním garáží.

Lokalita: Městská část Praha 5 - Stodůlky, kde na ulici K Hájům stojí Viladomy na Vidouli, je vyhledávanou lokalitou, prezentující se zelení, plnou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V pochozí vzdálenosti od areálu je Přírodní památka Motolský ordovik nebo golfové hřiště. U areálu je autobusová zastávka MHD. Stanice autobusu č. 168 je v blízkosti projektu (200 m) a je zde přímá návaznost na trasu B metra - stanice Hůrka, Nové Butovice a nyní nově přímé spojení na metro A - stanice Motol. Občanskou vybavenost zastupují základní a mateřské školy, vzdáleny cca 5 minut jízdy autem. V těsné blízkosti se nachází obchodní centrum „Metropole Zličín“, obchodní dům IKEA, Fakultní nemocnice v Motole, restaurace, kavárny a další služby.

Lokalita

K Hájům, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Viladomy na Vidouli” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty