Viladomy G - Nové Chabry

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Viladomy G - Nové Chabry
Adresa K Beranovu, Dolní Chabry, Praha 8
K nastěhování od 08/2021
Počet jednotek 94 bytů, 12 domů
Velikost jednotek byty 1+kk - 4+kk, domy 4+kk - 5+kk
Star Group Ltd. +420-800-810-100

O projektu:

V rámci developerského projektu soběstačné rezidenční čtvrti Nové Chabry vzniká další etapa. V průběhu několika let je projekt realizován na okraji vilové čtvrti v severní části Prahy 8 - v Dolních Chabrech v blízkosti Ďáblického háje, nedaleko Přírodních parků Ládví a Draháň – Trója. Vznikají zde bytové domy s širokou škálou velikostí bytových jednotek a rodinné domy.

Developerem i prodejcem bytů je Star Group. V rámci aktuální etapy nabízí v 8 viladomech celkem 94 bytů s dispozicemi od 1kk po 4kk a 12 dvoupodlažních vil, které jsou řešeny jako dvojdomy. Byty, které jsou v přízemí, nabízí vstup z vlastní terasy a byty ve vyšších patrech budou mít k dispozici balkóny s atraktivními výhledy do okolní zeleně. Vily jsou dvoupodlažní a náleží k nim vždy zahrada a garáž. Veřejný prostor mezi domy je řešen parkovými úpravami.

Lokalita:

Celá nová čtvrť se nachází pouze 4 minuty od stanice linky metra C Kobylisy, se kterou ji spojuje autobusová linka se zastávkou přímo u domů. Čtvrť nabízí také veškerou základní občanskou vybavenost včetně mateřské i základní školy, obchodů, lékařské péče či restaurace, dostupné je i OC Letňany. V rámci projektu bylo realizováno malé komerční centrum s náměstím plném obchodů a služb a byla zde také vybudována cyklostezka, beach volejbal, fitness stezka a dětské hřiště.

V těsné blízkosti Dolních Chaber se tyčí vysoký vrch Ládví, jehož větší část je pokryta příjemným lesoparkem Ďáblický ráj. Východní okraj Ládví je ukončen skalnatým výběžkem, který otevírá panoramatický výhled na vzdálený Říp a České středohoří. Pod vrcholem skály najdete Ďáblickou hvězdárnu, která je příjemným zpestřením celé lokality. V okolí najdeme i přírodní park Draháň-Trója, který se rozprostírá na pravém svahu vltavského údolí a nejnavštěvovanější část parku je Trojská kotlina spolu s botanickou zahradou a ZOO. K přitažlivosti lokality pak patří i kulturní památky především Libeňská a Karlínská synagoga. Celou městkou část Prahu 8 lze prokoumat z kola, kdy cyklostezky vedou kolem zajímavých míst, které stojí za zhlédnutí.

Podobné nabídky