02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Ořech Praha - moderní viladomy na prodej

Vyprodáno
Karlštejnská, Ořech, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: V rámci projektu Viladomy Ořech Praha se nabízí 4 řadové bytové domy na okraji Prahy. Každý dům obsahuje 2 byty a 1 ateliér, celkem tedy projekt nabízí 12 bytových jednotek s dispozicemi 4kk. Bytům v přízemí náleží předzahrádky orientované směrem do dvora, ostatní byty jsou rozšířeny o terasy s výhledem na západní stranu. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku v části přilehlé k silnici.

Dokončení výstavby domů a jejich předání novým majitelům by mělo proběhnout na podzim roku 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn v malé obci Ořech spadající pod území Praha-západ. Konkrétně se jedná o pozemek v ulici Karlštejnská, která leží v centru obce, 150 metrů od návsi s rybníkem a autobusovou zastávkou.

Z té se přímou linkou lze dostat za 10 minut na stanici linky metra B Luka. Lokalita je dobře dostupná i automobilem, vzhledem k umístění u nájezdu na Pražský okruh, centrum je vzdáleno přibližně 20 minut jízdy. Ořech nabízí základní občanskou vybavenost, obchod, školu a školku, kulturu, sportovní zařízení a městský úřad.

Více info: www.orechviladomy.lexxus.cz

Co si o projektu “Ořech Praha - moderní viladomy na prodej” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty