Developerský projekt Viladomy Ořech

Vyprodáno
Karlštejnská, Ořech, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: V rámci projektu Viladomy Ořech se nabízí 4 řadové bytové domy na okraji Prahy. Každý dům obsahuje 2 byty a 1 ateliér, celkem tedy projekt nabízí 12 bytových jednotek s dispozicemi 4kk. Bytům v přízemí náleží předzahrádky orientované směrem do dvora, ostatní byty jsou rozšířeny o terasy s výhledem na západní stranu. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku v části přilehlé k silnici.

Dokončení výstavby domů a jejich předání novým majitelům by mělo proběhnout na podzim roku 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn v malé obci Ořech spadající pod území Praha-západ. Konkrétně se jedná o pozemek v ulici Karlštejnská, která leží v centru obce, 150 metrů od návsi s rybníkem a autobusovou zastávkou.

Z té se přímou linkou lze dostat za 10 minut na stanici linky metra B Luka. Lokalita je dobře dostupná i automobilem, vzhledem k umístění u nájezdu na Pražský okruh, centrum je vzdáleno přibližně 20 minut jízdy. Ořech nabízí základní občanskou vybavenost, obchod, školu a školku, kulturu, sportovní zařízení a městský úřad.

Co si o projektu “Viladomy Ořech” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty