30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Poštovka

Vyprodáno
U Poštovky, Košíře, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Má-li být vaším novým domovem luxusní moderní vila v zeleni, nejlépe s přilehlými parky a skálou za domem, která by ještě umocnila pocit přírodního prostředí, věnujte pozornost developerskému projektu Viladomy Poštovka - díky němu vyrostou v pražské čtvrti Košíře celkem tři nové dvojdomy, které vaše představy naplní dokonale.
Byty v domě A budou řešeny dispozičně stejně jako 4+kk s terasami. Jejich výměra je 250 m2. V suterénu každé bytové jednotky jsou vstupní prostory, technická místnost, sklep, sklad a garáže pro dvě vozidla. V přízemí se nachází předsíň, WC, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, který má přímý vstup na terasu; v patře jsou tři pokoje, šatna a 2x koupelna + WC. Patra jsou propojena přímým schodištěm (půdorys A1, půdorys A2).

V domě B a C jsou bytové jednotky 5+kk, přičemž v domě B mají plochu 320 m2 (půdorys B1, půdorys B2) a dům C má byty největší, a to 325 m2 (půdorys C1, půdorys C2). Každá ze 6 jednotek má svou vlastní zahradu.
Dokončení projektu je naplánováno do 20.11.2019, s nastěhováním nových majitelů viladomů se počítá k 062020. Prodejcem projektu je Lexxus Norton.

lokalita: Projekt Viladomy Poštovka se nachází v městském obvodu Praha 5, v katastrální území Košíře (ul. U Poštovky). Novostavby jsou situovány na pozemcích dřívější usedlosti Poštovka, to znamená, že skoro za domy se rozkládají louky a lesy a také lesopark Kotlářka. Prostředí je vhodné pro pěší i cyklisty. A naproti, přes Plzeňskou ulici, se nalézá park Cibulka, takže možností k procházkám či odpočinku v zeleni budete mít v této lokalitě dostatek.
Na Smíchově u Anděla je velké obchodně – kulturní centrum Nový Smíchov, kde najdete značkové i jiné obchody a služby; využít můžete i centrum Zlatý Anděl.
Ve vzdálenosti 1 km se nachází mateřská a dvě základní školy. V blízké lokalitě Praha 6 jsou provozovány významné mezinárodní školy.
Zdravotní péči můžete využít jak ve Fakultní nemocnici v Motole, tak v Nemocnici Na Homolce – 6 minut autem; dvě polikliniky (Poliklinika Anděl a Poliklinika profesora Řeháka) jsou i u Anděla – 7 minut autem.

V pěším dosahu budete mít značné sportovní možnosti – golfové hřiště – autem 5 minut, tenisové kurty, minigolf, motokáry, fotbalové hřiště nebo přírodní koupaliště v Motole – 2 minuty autem, anebo bazén s tobogánem, volejbalovými kurty, stolním tenisem na sportovišti Na Petynce. V okolí je síť cyklostezek.
Velkou výhodou Košíř – kromě zeleně a komplexní občanské vybavenosti – je výborná dostupnost do centra Prahy. Autem se během 10 minut dostanete na městský i pražský okruh. Pokud budete chtít využít MHD, zastávka je asi 300 metrů od viladomů a na metru trasy B, stanice Anděl, jste za 10 minut.

Lokalita

U Poštovky, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Viladomy Poštovka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty