02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Račiněveská II

Vyprodáno
Račiněveská, Újezd nad Lesy, Praha 9

Detaily

 • ID:
  6752
 • Stav:
 • Developer:
  PROSPER s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Újezd nad Lesy
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  38 - 98 m2
 • Počet bytů celkem:
  56
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: V městské části Praha 9 – Újezd nad Lesy je situován developerský projekt Viladomy Račiněveská, známý také pod názvem Byty se zahrádkou. Autorem projektu je developerská společnost Prosper s.r.o. V rámci realizace Viladomů Račiněveská II vznikl uzavřený bytový komplex domů s vlastními zahrádkami a garážemi. Celý rezidenční resort se nachází na pozemku o velikosti 12 000 m2, na kterém byla realizována výstavba sedmi viladomů, jež jsou označeny písmeny A až G. Třípodlažní novostavby byly vybudovány z kvalitních pálených cihel Porotherm a zatepleny. Developerský projekt Viladomy Račiněvská II vám nabízí energeticky úsporné bydlení v nových domech označených energetickým štítkem kategorie B. Díky tomu noví majitelé ušetří na nákladech na vytápění. Každý viladům zahrnuje 8 bytů. Středem pozemku mezi stavbami vede obslužná komunikace, na kterou navazují parkoviště a vjezdy do jednotlivých garáží. Společné prostory uvnitř areálu vám dále nabízí dětské hřiště a lavičky. Bytový areál Račiněveská II je oplocený a vstupy do areálu jsou chráněny vstupní branou ovládanou elektronickými dálkovými ovladači.

Byty: Celková nabídka Viladomů Račiněveská II zahrnuje 56 nových bytů, které jsou po osmi bytech rozmístěny v sedmi viladomech. Dispozice nových bytů jsou 1+kk až 4+kk. Jejich užitná plocha se pohybuje od 38 m2 do 98 m2. Ke každé bytové jednotce náleží balkon nebo terasa, dále jedna garáž a vlastní zahrádka o výměře cca 70 m2. Při výstavbě byly použity kvalitní materiály, např. plovoucí podlahy, obložkové zárubně či obklady a sanitární technika. Ceny nových bytů se pohybují od 36 950 Kč/m2 bez DPH. V ceně je zahrnuta garáž, vlastní zahrádka, balkon či terasa. Je možné koupit byty i bez garáže.

Lokalita: Bytový komplex Viladomy Račiněvská II se nachází v Praze 9, Újezd nad Lesy. V lokalitě je zajištěna dobrá úroveň dopravní dostupnosti. Z místa jezdí 3 linkové autobusy MHD. Autobusem se dostanete k nejbližší stanici metra Černý Most zhruba za 15 minut. V okolí novostaveb najdete veškerou občanskou vybavenost, např. tři hypermarkety (Albert, Lidl a Penny), polikliniku a další lékařská zařízení, mateřské školky a základní školu či restaurace. Vyrazit můžete jak za kulturou (do divadla nebo knihovny), tak za sportem (na tenisové kurty, fotbalové hříště nebo cyklostezky).

Lokalita

Račiněveská, Újezd nad Lesy, Praha 9

Co si o projektu “Viladomy Račiněveská II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty