27.05.2022

Rezidence Nad Lesem: v prodeji jsou byty na Praze 4

26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Řevnice

V prodeji
Řevnice, Praha-západ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Řevnice
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

Viladomy Řevnice nabízejí bydlení v celkem osmi rodinných domech o dispozici 5+1 s užitnou plochou 207 metrů čtverečních rozprostřenou do tří podlaží. Součástí nízkoenergetických dvojdomů jsou i garáže a k domům náleží i pozemky o rozloze od 411 do 802 metrů čtverečních. V exteriéru domy vynikají jednoduchými liniemi, v interiéru moderním a funkčním řešením - včetně dvou koupelen či klimatizace. 

Lokalita

Viladomy Řevnice najdete v obci Řevnice v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. V obci o rozloze 10 kilometrů čtverečních žije asi 3600 obyvatel a je zde k dispozici občanská vybavenost zahrnující obchody, školu, poštu, restaurace, ubytovací služby, zdravotnická zařízení, kulturní střediska i sportoviště. Milovníky přírody a zeleně pak nadchne zdejší přírodní rezervace Kejná rokle, vyhlídka Hvíždinec, břehy řeky Berounky nebo vrchol hory Babka. Autem, vlakem i autobusem je možné se snadno dostat například do Berouna či Prahy.

Co si o projektu “Viladomy Řevnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty