22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Řevnice

V prodeji
Řevnice, Praha-západ, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Řevnice
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

Viladomy Řevnice nabízejí bydlení v celkem osmi rodinných domech o dispozici 5+1 s užitnou plochou 207 metrů čtverečních rozprostřenou do tří podlaží. Součástí nízkoenergetických dvojdomů jsou i garáže a k domům náleží i pozemky o rozloze od 411 do 802 metrů čtverečních. V exteriéru domy vynikají jednoduchými liniemi, v interiéru moderním a funkčním řešením - včetně dvou koupelen či klimatizace. 

Lokalita

Viladomy Řevnice najdete v obci Řevnice v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. V obci o rozloze 10 kilometrů čtverečních žije asi 3600 obyvatel a je zde k dispozici občanská vybavenost zahrnující obchody, školu, poštu, restaurace, ubytovací služby, zdravotnická zařízení, kulturní střediska i sportoviště. Milovníky přírody a zeleně pak nadchne zdejší přírodní rezervace Kejná rokle, vyhlídka Hvíždinec, břehy řeky Berounky nebo vrchol hory Babka. Autem, vlakem i autobusem je možné se snadno dostat například do Berouna či Prahy.

Co si o projektu “Viladomy Řevnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty