24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Roudnická

Vyprodáno
Bešťákova, Střížkov, Praha 8

Detaily

O projektu

V klidné lokalitě v Praze 8 realizuje společnost Central Group komorní rezidenční projekt Viladomy Roudnická, který nabídne bydlení blízko přírody a snadnou dostupnost do centra.

V pěti moderních nízkopodlažních viladomech bude k dispozici celkem 83 bytů typologie 1+kk až 4+kk. Byty jsou navrženy s ohledem na maximální funkčnost a využití prostoru. Součástí všech bytových jednotek jsou balkony, lodžie, terasy nebo předzahrádky a parkovací stání. K některým bytům patří i sklep. V bytech v nejvyšších h podlažích je instalována klimatizace a předokenní žaluzie. Vybrané byty jsou vybaveny systémem větrání s rekuperací tepla.

V areálu se počítá s vytvořením rekreační zóny s dětským hřištěm a v parteru domů vzniknou komerční prostory pro obchody a služby.

Lokalita:

Projekt Viladomy Roudnická vzniká v lokalitě Praha 8 – Střížkov. V těsné blízkosti se nachází nezastavitelné zelené plochy. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, kavárny, obchodně-zábavní centrum Letňany s aquaparkem a multikinem a obchodní dům Ládví.

Možnosti relaxace a aktivního odpočinku nabízí blízký Ďáblický a Čimický háj s turistickými trasami a cyklostezkami nebo park Přátelství s vodními plochami.

Dostupnost do centra zajišťují autobusové a tramvajové linky s napojením na stanice metra Ládví a Střížkov (trasa C). Autem lze snadno dojet na Pražský okruh.

Lokalita

Bešťákova, Střížkov, Praha 8

Co si o projektu “Viladomy Roudnická” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty