Viladomy Vestec

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Viladomy Vestec
Adresa Nezvalova, Vestec, Praha-západ
K nastěhování od 10/2022
Počet jednotek 19
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Vestecká Inženýrská s.r.o.

O projektu:

Jako pokračování první etapy projektu Viladomy Vestec vyroste u jižní hranice Prahy, nedaleko Modřanské rokle a Průhonického parku, nový bytový dům. Dvě jeho nadzemní podlaží obsahují celkem 19 bytových jednotek ve velikostech od 2kk po 5kk převážně cílených na rodiny. Součástí každé z nich je venkovní prostor ve formě buď soukromé zahrady, nebo v případě bytů v patře balkonů a teras. K bytovým jednotkám je možno dokoupit také parkovací stání a sklepní kóje v suterénu. Design nového bytového domu označeného písmenem C navazuje na viladomy A a B postavené v rámci první etapy. Všechny jsou navrženy v moderním designu, ale svým charakterem a měřítkem nenarušují okolí, které má podobu klidné rezidenční zástavby.

Developerem obou etap je společnost Vestecká Inženýrská s.r.o. Domy A a B by měly být dokončeny v průběhu roku 2020 a hned poté budou zahájeny přípravné práce výstavby viladomu C. Ten by měl být připraven ke kolaudaci do konce července 2022 a k nastěhování rezidentů v říjnu téhož roku.

Lokalita:

Viladům C leží na rohu ulic Nezvalova a Voskovcova v obci Vestec u Prahy. Vestec je obec s přibližně 2 700 obyvateli nacházející se při jižní hranici katastrálního území hlavního města a spadá pod Prahu-západ. Centrum Prahy je rychle dostupné přes Pankrác nebo Jižní spojku, nájezd na Pražský okruh a dálnici D1 je vzdálen necelých 5 minut jízdy. Efektivně lze využít i MHD - nejbližší stanice metra je Opatov na lince C, s kterou Vestec spojuje autobusová linka v rámci 13 minut, a z několika zastávek v obci odjíždějí další příměstské spoje včetně nočních.

V okolí se nachází mnoho zajímavých přírodních lokalit, nedaleko leží Modřanské rokle, Průhonického parku a údolí Kunratického potoka. U Vesteckého rybníka pak leží nový rekreační areál Vestec s cyklostezkami, pobytovou loukou, sportovním areálem, naučnou planetární stezkou a množstvím míst pro hry a aktivity dětí.

Vestec svým obyvatelům nabízí základní občanskou vybavenost a poměrně širokou nabídku služeb a obchodů včetně nákupního centra, supermarketu, pošty, obecního úřadu, mateřské školy a volnočasového centra s dětskou hernou. Nabídku služeb rozšiřuje obchodní Centrum Chodov dostupné do 15 minut.

Podobné nabídky
3825x
Novostavba Tuchoměřické zahrady prodej bytů Praha-západ - Tuchoměřice

Tuchoměřické zahrady

V Kněžívce, Tuchoměřice, Praha-západ

2021

O projektu: Na severním okraji Prahy, v obci Tuchoměřice, začala realizace bytového komplexu Tuchoměřické zahrady. Developerský projekt počítá s více než stovkou atraktivních bytů. V první etapě budou vystavěny dvě čtyřpodlažní budovy. Dispozice bytů jsou 1+kk – 4+kk, podlahová výměra od 24 – 93 m2. K přízemním bytům – jak už je u novostaveb...

4246x
Novostavba Velvaria Residence prodej bytů Praha-západ - Horoměřice

Velvaria Residence

Velvarská, Horoměřice, Praha-západ

01/2022

O projektu: Obytný komplex nabízí celkem tři křídla a pět podlaží, v nich se bude nacházet celkem 234 nových bytů. Předností je orientace bytů na východ nebo západ. Na výběr jsou byty od 1+kk až po 4+kk. Pokud jde o plošné dispozice, rozloha bytových jednotek se pohybuje od 21,9 m2 po 102,1 m2 podlahové plochy. U žádného z nových bytů přitom...

Array