02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Viladomy Vestec

Vyprodáno
Nezvalova, Vestec, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Jako pokračování první etapy projektu Viladomy Vestec vyroste u jižní hranice Prahy, nedaleko Modřanské rokle a Průhonického parku, nový bytový dům. Dvě jeho nadzemní podlaží obsahují celkem 19 bytových jednotek ve velikostech od 2kk po 5kk převážně cílených na rodiny. Součástí každé z nich je venkovní prostor ve formě buď soukromé zahrady, nebo v případě bytů v patře balkonů a teras. K bytovým jednotkám je možno dokoupit také parkovací stání a sklepní kóje v suterénu. Design nového bytového domu označeného písmenem C navazuje na viladomy A a B postavené v rámci první etapy. Všechny jsou navrženy v moderním designu, ale svým charakterem a měřítkem nenarušují okolí, které má podobu klidné rezidenční zástavby.

Developerem obou etap je společnost Vestecká Inženýrská s.r.o. Domy A a B by měly být dokončeny v průběhu roku 2020 a hned poté budou zahájeny přípravné práce výstavby viladomu C. Ten by měl být připraven ke kolaudaci do konce července 2022 a k nastěhování rezidentů v říjnu téhož roku.

Lokalita: Viladům C leží na rohu ulic Nezvalova a Voskovcova v obci Vestec u Prahy. Vestec je obec s přibližně 2 700 obyvateli nacházející se při jižní hranici katastrálního území hlavního města a spadá pod Prahu-západ. Centrum Prahy je rychle dostupné přes Pankrác nebo Jižní spojku, nájezd na Pražský okruh a dálnici D1 je vzdálen necelých 5 minut jízdy. Efektivně lze využít i MHD - nejbližší stanice metra je Opatov na lince C, s kterou Vestec spojuje autobusová linka v rámci 13 minut, a z několika zastávek v obci odjíždějí další příměstské spoje včetně nočních.

V okolí se nachází mnoho zajímavých přírodních lokalit, nedaleko leží Modřanské rokle, Průhonického parku a údolí Kunratického potoka. U Vesteckého rybníka pak leží nový rekreační areál Vestec s cyklostezkami, pobytovou loukou, sportovním areálem, naučnou planetární stezkou a množstvím míst pro hry a aktivity dětí.

Vestec svým obyvatelům nabízí základní občanskou vybavenost a poměrně širokou nabídku služeb a obchodů včetně nákupního centra, supermarketu, pošty, obecního úřadu, mateřské školy a volnočasového centra s dětskou hernou. Nabídku služeb rozšiřuje obchodní Centrum Chodov dostupné do 15 minut.

Co si o projektu “Viladomy Vestec” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty