22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Viladům Borovského

Vyprodáno
K. H. Borovského, Slaný, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt Verde Slaný zahrnuje dvě etapy rezidenčních staveb a revitalizaci přilehlého historického parku. První etapa s názvem Viladům Borovského přinese bytový dům s moderním designem s klasickou sedlovou střechou. Nabízí se 12 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 3kk s předzahrádkou, balkonem či terasou a venkovním parkovacím stáním.

Developerem je Slaný Development s.r.o. Výstavba začala v roce 2019 a dokončena by měla být v polovině roku 2021

Lokalita: Slaný je město ve na Středočeském kraji s přibližně 15 000 obyvateli, 25 km severozápadně od Prahy, do které se lze rychle dostat automobilem, vlakovými i autobusovými spoji. 400 m od Viladomu Borovského leží autobusová zastávka slánské MHD, z 1 km vzdáleného autobusového nádraží vyjíždí frekventovaná linka, díky které je během 30 minut dostupná stanice pražského metra Nádraží Veleslavín.

Dům je umístěn v klidné ulici K. H. Borovského a obklopen zelení. 1 km je vzdáleno centrum města, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost včetně supermarketů, divadla, škol, školek nemocnice či sportovního komplexu. Přírodou okolo Slaného vede mnoho pěších cest i cyklostezek, nedaleko je také slánský klášter, lesopark Háje nebo přírodní park Slánská hora.

Co si o projektu “Viladům Borovského” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty