Viladům Borovského

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Viladům Borovského
Adresa K. H. Borovského, Slaný, Středočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2021
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Slaný Development s.r.o.

O projektu:

Projekt Verde Slaný zahrnuje dvě etapy rezidenčních staveb a revitalizaci přilehlého historického parku. První etapa s názvem Viladům Borovského přinese bytový dům s moderním designem s klasickou sedlovou střechou. Nabízí se 12 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 3kk s předzahrádkou, balkonem či terasou a venkovním parkovacím stáním.

Developerem je Slaný Development s.r.o. Výstavba začala v roce 2019 a dokončena by měla být v polovině roku 2021

Lokalita:

Slaný je město ve na Středočeském kraji s přibližně 15 000 obyvateli, 25 km severozápadně od Prahy, do které se lze rychle dostat automobilem, vlakovými i autobusovými spoji. 400 m od Viladomu Borovského leží autobusová zastávka slánské MHD, z 1 km vzdáleného autobusového nádraží vyjíždí frekventovaná linka, díky které je během 30 minut dostupná stanice pražského metra Nádraží Veleslavín.

Dům je umístěn v klidné ulici K. H. Borovského a obklopen zelení. 1 km je vzdáleno centrum města, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost včetně supermarketů, divadla, škol, školek nemocnice či sportovního komplexu. Přírodou okolo Slaného vede mnoho pěších cest i cyklostezek, nedaleko je také slánský klášter, lesopark Háje nebo přírodní park Slánská hora.

Podobné nabídky
9896x
Novostavba Vysoký Újezd u Prahy prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Vysoký Újezd u Prahy

Vysoký Újezd, Beroun, Středočeský kraj

jaro 2020

O projektu: Vysoký Újezd u Prahy je starobylá obec, kterou projekt developerské skupiny Crestyl rozvíjí a modernizuje. Vzniká tak obec s historickým středem, na který navazuje moderní styl bydlení s novodobými technologiemi a kvalitní infrastrukturou. To vše na pokraji chráněné oblasti Český kras a 15 minut od Prahy. Vysoký...

Novostavba Berounská brána prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Berounská brána

Talichova, Beroun, Středočeský kraj

03/2020

O projektu: Projekt Berounská brána od skupiny Crestyl nabízí bydlení na pomezí historického centra a nádherné krajiny, která začíná 5 minut chůze od domů a pokračuje dál až do Křivoklátských lesů. V rámci projektu ve středočeském Berouně vzniká v 10 nízkopodlažních bytových domech 146 bytů, které doplňuje 30 řadových domů a 12 komfortních...

Array