Viladům Borovského

Aktualizováno: 28 června, 2020
Viladům Borovského
Adresa K. H. Borovského, Slaný, Středočeský kraj
K nastěhování od 3Q/2021
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Developer Slaný Development s.r.o.


O projektu:

Projekt Verde Slaný zahrnuje dvě etapy rezidenčních staveb a revitalizaci přilehlého historického parku. První etapa s názvem Viladům Borovského přinese bytový dům s moderním designem s klasickou sedlovou střechou. Nabízí se 12 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 3kk s předzahrádkou, balkonem či terasou a venkovním parkovacím stáním.

Developerem je Slaný Development s.r.o. Výstavba začala v roce 2019 a dokončena by měla být v polovině roku 2021

Lokalita:

Slaný je město ve na Středočeském kraji s přibližně 15 000 obyvateli, 25 km severozápadně od Prahy, do které se lze rychle dostat automobilem, vlakovými i autobusovými spoji. 400 m od Viladomu Borovského leží autobusová zastávka slánské MHD, z 1 km vzdáleného autobusového nádraží vyjíždí frekventovaná linka, díky které je během 30 minut dostupná stanice pražského metra Nádraží Veleslavín.

Dům je umístěn v klidné ulici K. H. Borovského a obklopen zelení. 1 km je vzdáleno centrum města, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost včetně supermarketů, divadla, škol, školek nemocnice či sportovního komplexu. Přírodou okolo Slaného vede mnoho pěších cest i cyklostezek, nedaleko je také slánský klášter, lesopark Háje nebo přírodní park Slánská hora.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky