05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Viladům Branická vyhlídka

Vyprodáno
Ve Studeném, Braník, Praha 4

Detaily

 • ID:
  2451
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Braník
 • Byty k nastěhování od:
  2012 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  53 - 157 m2
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2012 (vyprodáno)

O projektu

O projektu: Novostavba Branická vyhlídka byla navržena jako solitérní objekt, který v pěti nadzemních podlažích nabízí 12 nových bytů s dispozicí 2+kk až 4+kk o velikostech 53 m2 – 157 m2, v podzemním podlaží parkovací stání a v prvním nadzemním podlaží obezděné sklepní kóje. Každý z nadstandardně vybavených bytů má prostornou terasu. Vyšší patra skýtají krásný výhled do dalekého okolí, nebo předzahrádku s výhledem do okolní vilové zástavby se spoustou zeleně. Nové bydlení Viladům Branická vyhlídka je řešením pro všechny, kdo hledají možnost rodinného bydlení v blízkosti přírody a zároveň požadují vysokou kvalitu umožňující moderní životní styl. Developerem je CRESCON, a.s.

Byty: Dispozičnímu řešení bytů Viladům Branická vyhlídka byla věnována velká pozornost především ve smyslu logického a přirozeného uspořádání, plného využití celkových ploch, dostatku prostoru pro umístění úložných prostor a orientace jednotlivých místností vzhledem ke světovým stranám. Odděleny jsou privátní a společenské zóny i tzv. špinavé zóny bytů. Každý byt má samostatnou toaletu ve společenské části, dvouložnicové byty mají jednu koupelnu, byty se třemi ložnicemi mají také druhou koupelnu přístupnou z hlavní ložnice. Na terasy se pohodlně vejde jídelní stůl. Součástí každého bytu je také komora s vlastním kotlem, čímž je zajištěno vlastní vytápění každého bytu.

Lokalita: Nový moderní Viladům Branická vyhlídka je situován v klidné vilové zástavbě v pražské čtvrti Braník. Braník, ležící na jihu Prahy 4 na pravém břehu Vltavy, je žádanou lokalitou pro rezidenční bydlení, především pro svou výhodnou polohu, která spojuje blízkost přírody a snadnou dostupnost centra Prahy. Přilehlý Lhotecký lesopark nabízí rozsáhlé možnosti relaxace a aktivního odpočinku pro všechny věkové skupiny. V okolí je dále možno využít služeb sportovního centra Zelený pruh (fitness, sauna, squash, bazén), golfového klubu v Hodkovičkách nebo Žlutých lázní a plaveckého bazénu na podolském nábřeží (beach volejbal ap.). Vyhledávanou je také in-line bruslařská stezka a cyklostezka Braník – Podolí – Vyšehrad. V pěším dosahu je k dispozici široká občanská vybavenost přímo v Braníku, další možnosti nakupování a služeb pak poskytuje obchodní centrum Novodvorská Plaza. Velmi dobré je také dopravní napojení na magistrálu a okolní komunikace. Veřejnou městskou dopravou je možné dosáhnout centra města do 15 min. Zastávky tramvají směrem do centra jsou vzdáleny pouhých několik minut. Čtyři denní linky autobusů spojují lokalitu s trasami metra B a C (Smíchovské nádraží, Kačerov).

Lokalita

Ve Studeném, Braník, Praha 4

Co si o projektu “Viladům Branická vyhlídka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty