25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Viladům Dalejský Potok

Vyprodáno
Hlubočepská, Hlubočepy, Praha 5

Detaily

 • ID:
  9769
 • Stav:
 • Developer:
  Pierwood Capital
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Hlubočepy
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2016 (vyprodano)
 • Plocha bytů (od - do):
  157 - 220 m2
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  13.215.000 Kč

O projektu

O projektu: S developerskými projekty jako by se roztrhl pytel. Každý z nich se ale zaměřuje na jiné požadavky klientů a snaží se vyjít vstříc různým cenovým i dispozičním nárokům. Toužíte po luxusním bydlení v novém bytě, ideálně jen kousek od centra Prahy, ale přesto byste kolem sebe měli rádi klidnou přírodu? Právě pro vás je tedy určena novostavba viladomu Dalejský potok, realizovaná v ulici Hlubočepská na Praze 5 – Hlubočepích. Ale pozor, šanci má jen šest nejrychlejších.
Novostavba bude dokončen v březnu roku 2016 a šťastným majitelům nabídne opravdu veškerý luxus. Nejen, že se vyznačuje vysokou úrovní stavební konstrukce a skvělou tepelnou a zvukovou izolací, ale byty disponují i vlastní zahradou a dvougarážemi. Viladům developera Pierwood Capital vyrůstá na okraji pražské přírodní rezervace Prokopské údolí, tudíž i když vás bude dělit od centra Prahy pouhých deset minut jízdy autem, budete bydlet uprostřed krásné přírody. Exkluzivním prodejcem je společnost Residences.

Byty: Pouhá šestice bytů plných komfortu - Developerský projekt Dalejský potok klade důraz především na poskytnutí maximálního pohodlí a luxusu novým majitelům. I kvůli tomu je v třípatrovém domě umístěno pouhých šest bytů s terasou o velikostech 3+kk až 5+kk a ploše od 157 do 220 metrů čtverečních.
Jsou vybaveny moderním systémem SMART HOME, který zaručí vlastníkům bytů maximální komfort i kontrolu úspor při provozu domácnosti. Byty se budou pyšnit zeleným energetickým štítkem B. Ceny se pohybují zhruba od 13,4 milionů až do 16,5 milionů Kč včetně DPH.
Viladům je vystavěn tak, aby poskytoval soukromí. Z tohoto důvodu byly při stavbě použity dvojité příčky HELUZ a dřevohliníková okna s trojskly Urec 0,6 W/ (m2.K) s potlačením zelené složky Extracler – Clarvision. V každém bytě jsou plnoplošně lepené dřevěné třívrstvé podlahy s naklapávacími zámky a podlahovým vytápěním (kromě ložnice).
Dalejský potok nabízí vždy něco navíc - Koupelna je vybavena sprchovým koutem Sanswiss, umyvadlem, toaletou a bidetem od společnosti Laufen. K dispozici je žebříkové topení Trivero, elektrické podlahové topení a obložení obklady a dlažbou Ceramiche Arte Casa ITL. Samozřejmostí je také společná vstupní hala, ze které vede vstup do moderního designového výtahu s tichým chodem.
V podzemí celého objektu se nacházejí dvojgaráže s elektronicky ovládanými vraty. Ke každému bytu patří jedna dvougaráž. K domu vede vyhřívaná příjezdová cesta, která zaručuje komfort i při jízdě v zimních měsících.

Lokalita: Vlastní zahrada a k tomu jedinečné okolí jako bonus - Jelikož je polyfunkční areál Dalejský potok vystavěn na okraji rezervace Prokopské údolí, čeká tu na vás spousta možností k procházkám nebo projížďkám na kole či kolečkových bruslích. Příjemné prostředí si však můžete užít i na soukromé zahradě o rozloze plných 900 metrů čtverečních, která je nedílnou součástí novostavby a skrz kterou protéká Dalejský potok.
Městská čtvrť Hlubočepy na Praze 5 se pyšní také skvělou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti funguje mateřská a základní škola, nechybí ani základní obchody. V pravidelných intervalech zde jezdí tramvaje a vlak. Stanice metra Smíchovské nádraží je vzdálena pár zastávek autobusu. Děti i dospělí tady najdou celou řadu dalších možností k vyžití jako například sportovní a dětská hřiště či akvapark.
Nové byty Dalejský potok v Hlubočepské ulici skutečně přinášejí vše, po čem touží každý milovník luxusu na dobré adrese.

Lokalita

Hlubočepská, Hlubočepy, Praha 5

Co si o projektu “Viladům Dalejský Potok” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty